Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért köteleznek erre?

Miért köteleznek erre?

Figyelt kérdés
Hosszú ujjú inget kell hordanom(kötelező),hetfőn is 39 fok lesz ahol lakom. Az épület ahol dolgozom napelemes. Nem lehet ventillátort használni(még telefont tölteni sem szabad), a klíma langyos levegőt fúj, úgy van központilag beállítva.Az árnyékot adó fát kiszedték az irodám elől.Nem értem miért kínozzák az embert. Vagy máshol is így van?

2023. júl. 15. 07:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
66%
Vajon miért dolgozol ott? Ezt vállaltad már az elején.
2023. júl. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg őket! Reklamálással talán többet érnél el, mint egy ideírt kérdésnek álcázott panaszkodással.
2023. júl. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
83%
Lehet ám munkahelyet váltani.
2023. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Ez nem panaszkodás, csak megkérdeztem máshol is így van e. És nem ezt vállaltam, mert amikor elkezdtem dolgozni évekkel ezelőtt, még nem volt ez
2023. júl. 15. 07:49
 5/38 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2023. júl. 15. 07:49
 6/38 anonim ***** válasza:
88%
Akkor hagytátok, hogy ez legyen. Lehet ám nemet mondani.
2023. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

4: Oké, kérdezed, hogy miért csinálják ezt, és hogy másutt is így van-e. Az első kérdésre a válasz: Mert spórolni akarnak az árammal, és imádnak hatalmat fitogtatni és terrorban tartani a dolgozókat. A másodikra: Nem, máshol nincs így.


De nem hiszem, hogy ezen infók birtokában boldogabb leszel, és bármi is változik. Reklamálni kell vagy más munkahelyet keresni.

2023. júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
97%
No, de írod, hogy amikor elkezdtél ott dolgozni, akkor ezek a dolgok még nem így voltak. Amikor behozták a változtatásokat, akkor miért nem kérdeztél rá az okára?
2023. júl. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ezzel probléma, megerősíti a régi igazságot, miszerint a munkaadók ostoba vadállatok. Én olyan helyen dolgoztam, ahol az építészet díjas lett - a díjmegítélők is a meztelen csiga agyi szintjén mozogtak. Volt klíma, ott is környezetbarát alapon, azaz pár fokkal lejjebb tartotta hőmérsékletet, mint a külső. Tehát forróságban melegünk volt. :D
2023. júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
77%
Örülj neki, hogy irodád van. Nálunk a munkahelyen nincs fűtés, nyáron nincs hűtés. Bádog lemezek vannak feltéve a tetőre ami nyáron a melegre rányom még vagy 5 fokot, télen pedig pont olyan hideg van mint kint. Ha szóltunk valamit télen a hideg miatt, az volt a válasz, hogy mozogjunk gyorsabban és nem fogunk fázni. :) Válthatnék munkahelyet de egyenlőre azért maradtam mert jól fizet és közelebb van az otthonomtól a többi munkahelyhez képest. Szóval, ezzel csak szerettem volna tudatni hogy vannak sokkal rosszabb helyek. Persze ha nagyon zavar ez a helyzet, megpróbálhatsz beszélni a főnökökkel, hogy lehet-e valamit tenni a helyzet ellen.
2023. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!