Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Eljönnétek egy kötekedő...

Eljönnétek egy kötekedő kolléga miatt?

Figyelt kérdés

2 helyen dolgozom, az egyik csak beugrós, nem feltétlenül a penz miatt dolgozom ott, szimplán csak sok a szabadidőm a masik melett, és azt a pénzt félre teszem amit ott kapok, de nem létfontossagu.

Az egyik kolléga nagyon tulzasba viszi a kötekedést, pedig többször szóltam neki hogy hagyja abba. A válasz a szokásos "de hát ő semmi rosszat nem mondott".

Már lassan a mindennapjaimra is kihat ez a konfliktus, kezdek szorongani miatta



2023. júl. 21. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szorongsz, menjé' el szerintem onnét.

Nem éri meg a pénz, hogy az egészséged kárát lássa. Amúgyis csak plusz. De tudom, hogy jól jön; de ne menjen már rá az idegrendszered; ha úgy érzed; baj lehe,t inkább menj; előzd meg a bajt.

2023. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szükségem arra a pénzre, akkor persze. De előtte kipróbálnám azt, hogy én is beszólogatnék neki és kötekednék. Ha abbahagyja, akkor jó. Ha nem és zavar továbbra is, akkor meg lépj le!
2023. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

*Vagy akár mondd meg, ha az Xy marad,te mész; de mondjuk nemtom mennyire lenne az korrekt húzás. Ha pl neki csak az az egy munkahelye van, neked meg ez a második.

Amúgy lehet, hogy eleve az a célja, azért csinálja veled,hogy elmenjél onnan , s a te pozíciódra, pénzedre pályázik plusszpénzként; meg amúgy egyébként is utál téged, nem akarja, hogy ott legyél; akkor viszont ő "nyer". Ha sikerül téged elüldöznie onnan. De azért szerintem itt pl félre kell tenni a büszkeséget; nem éri meg, hogy kicsináljon, hogy tönkretegyen.

2023. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
A menekülés a veszteseknek való. Kesztyűt fel és mutasd meg, hogy ki az úr a házban! Faxfejekkel nem kell finomkodni, főleg ha nem annyira fontos az a munkahely. Így még vesztenivalód sincs.
2023. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hiaba szólok neki vissza, kibillenthetetlen. Olyan mint egy pszichopata
2023. júl. 21. 21:24
 6/15 A kérdező kommentje:
4,de mindekit ellenem fordít, mar a többiek is kezdenek flegmazni velem.
2023. júl. 21. 21:25
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Azért mielőtt lelépsz, próbáld meg őt kirúgatni onnan! Sikerülhet. Én egyszer a rohadt főnökömet intéztem el, aki fél évig pokollá tette az életemet.
2023. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne visszaszólogass neki hanem konkrétan mondd meg neki, hogy ott borítod rá a szart ahol csak tudod ha nem fejezi be a cseszegetést. Nyílt hadüzenettel már vagy nem lesz annyira bátor, vagy pedig a főnökség figyelmét is felkelti, hogy valami nagyon nincs rendben az emberek között és az már neki is kellemetlen lesz.
2023. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 hosszúhajú ***** válasza:
100%
ha már úgy se számít, és ha már úgy is mindegy, akkor tegyél meg valamit a kedvemért. búcsúként tegyél valami meglepőt, amit nem néz ki belőled, lepd meg! üvölts rá valami durva dolgot ha beléd köt, rohadt hangosan - majd mond azt jámbor hangon amit ő szokott: de hogy te nem mondtál semmit rosszat. ha erre se veszi a lapot, akkor hagyd a fenébe... de még az is lehet hogy hirtelen befogja pofáját, úgy ledöbbented - akkor meg maradj.
2023. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha vissza szólok akkor általában elhalgat és elmegy, mindig azt hiszem nyugi lesz, de nem, újra folytatja. Itt úgy van, hogy 2 ember osztozik a munkán, egx embernek baromi sok lenne. Gondoltam a következő napom előtt írok egy üzenetet a főnöknek, hogy nem megyek tobbet be miatta. Így kiszurok vele, mert embertelen sok munkát kell megcsinalnia egyedul.
2023. júl. 22. 05:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!