Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyeken, a nők konfliktu...

Munkahelyeken, a nők konfliktusának az irigység a fő oka?

Figyelt kérdés

Én sokkal jobban szeretek férfiakkal együtt dolgozni, mint nőkkel, mert utóbbiak esetében max 6-8 hónap alatt toxikus lesz a légkör.


Pénzügyi területen dolgozom, sajnos itt az a jellemző a nőkre, mint jó pár éve az informatika területen dolgozó férfiakra.Azaz, nem igényesek magukra és most finoman fejeztem ki magam.


Én szültem 3 gyereket és sokkal többet adok magamra, mint a nálam fiatalabb,gyermektelen,szingli nők.


Nálam a nadrágkosztüm, magas sarkú cipő, smink teljesen alapvető a munkahelyen.


Volt, aki képes volt bejönni az irodába zsíros hajjal, kapucnis melegítőben.Vezetőség helyében, hazaküldtem volna átöltözni.


Persze, tőlem kérdezik,hogy hogyan jut magamra ennyi idő.Erre diplomatikusan azt válaszolom, jól osztom be az időmet.A valóság az,hogy nem vagyok lusta foglalkozni magammal, nem vagyok igénytelen.


Pont ezért szoktak kinézni, mert többet adok magamra, mint ők.Plusz van diplomáciai érzékem, emiatt a vezetőkkel is jobb a viszonyom, ebből adódóan teljesítményértékelésen is pozitív visszajelzéseket kapok,illetve magasabb bért.


2023. júl. 22. 12:04
1 2
 1/18 Kitana. ***** válasza:
95%
Szerintem azért néznek ki, mert érzik rajtad a lenézést. Én is adok magamra, és mondjuk civilben én is elborzadok néha, hogyan mennek ki emberek az utcára, de a munkahely nekem egy teljesen más világ. Ott az első gondolatom egy idegen kollégáról nem az, hogy hogyan néz ki, hanem hogy jó fej-e, miről lehet vele beszélni, tudunk-e jól együtt dolgozni és társai. Nem tudok róla, hogy bárki utált volna amiatt, mert jobban nézek ki nála, egyéb okokból lehet, nyilván én sem voltam mindenhol mindenki legjobb barátnője, de volt néhány külsőre igénytelenebb kolléganő, akikkel jól elvoltunk azért.
2023. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Én is úgy vettem ki a szavaidból, hogy öntelt, hiú, lenéző nő vagy.


Kit érdekel, milyen ruhában jön dolgozni, ha nincs dress code? Lehet hogy sokkal jófejebb és lazább csajszi, mint te, besavanyodott asszony.

2023. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
igen az.
2023. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2#


Éppen az az,hogy van dress code, csak vannak, akik nem foglalkoznak vele.

2023. júl. 22. 12:19
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Meg a mondvacsinált problémázás.
2023. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha a vezetőség nem foglalkozik ezzel akkor az pláne nem a te problémád. Ettől még lehetnétek jóban ha nem lennél ennyire előítéletes.
2023. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6#


Aki külsejére nem igényes, az a munkájára sem az.

2023. júl. 22. 12:41
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Én ezt nem így látom , de halistennek nem vagyunk egyformák.

Neked nem kell az ő külsejével és munkájával foglalkozni. Ha a vezetőség nem küldi el stb akkor valószínűleg nekik jó így . Egy munkahelyen nem azért lesz jóban az ember bárkivel is mert jól végzi a munkáját és igényes a külsejére. Hanem mert jó fej, jókat tudsz vele beszélgetni stb , bármi.

Itt te vagy az aki előítetes és nem ők

2023. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
Eleve nagyon gáz, ha egy nő elhanyagolja a külsejét.
2023. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Kevés dolog irritál annyira ezen a világon, mint amikor előadja valaki hogy "oh engem csak azért nem szeretnek mások mert irigyek!! természetesen mindenkinél jobb vagyok, én vagyok a királylány, a többi hülye pcsa meg a parasztok körülöttem, és nem tudják elviselni hogy mennyire föléjük magasodom mindenben!!!!! alapból persze minden tulajdonságom szerethető lenne amúgy, csak hát túl szép és okos és kedves és barátságos és igényes és tökéletes vagyok ami bántja ezeknek a szerencsétlen goblinoknak az egoját :("


Hidd el hogy nem ez a baj. Soha életemben nem láttam hogy milyen gyönyörű vagy a nadrágkosztümödben, de már pár bekezdés alapján is irritálsz.

2023. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!