Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Idegileg nem bírom az emberi...

Idegileg nem bírom az emberi közösségeket, azt ami velük jár, a rosszindulatot, irigységet, bullyingot, kóstolgatást stb?

Figyelt kérdés

Mindig ki vagyok merülve pedig dolgozni szeretek, csak nem emberekkel.

Vonuljak vissza, kérjek fogyatékossági juttatást? Adnak vajon? Így nem lehet élni.


Egyértelműen megnehezítik egymás életét az emberek valamilyen érthetetlen oknál fogva. Pedig lehetne szép is a földi élet csak ezek a pokolfajzatok nem szeretnek.


Persze lehet mondani, hogy keressek normális társaságot de ha valaki tud egyet szóljon!


2023. márc. 11. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Én egy nagyon érzékeny vagyok arra, ha bárkit bántanak, és nem bírom az igazságtalanságot, de a leírásod alapján benned is van hiba.
2023. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1


Ilyen vagyok én is. Mi bennem a hiba szerinted?

2023. márc. 11. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem rossz közösségben vagy. A bullying meg a kóstolgatás nem elterjedt mindenütt, de kétségtelen, hogy vannak olyan helyek, ahol előszeretettel foglalkoznak ilyesmivel.
2023. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Az emberi közösségekkel való kapcsolatok nem mindig könnyűek, és a problémák, amelyeket felsoroltál, bizonyára sokakat érintenek. Az ilyen helyzetek azonban nem jelentik azt, hogy el kell kerülnöd az emberekkel való kapcsolatot. Az emberekkel való interakcióban éppen olyan fontosak a pozitív tapasztalatok, mint a negatívak.


Ha úgy érzed, hogy az emberi közösségekkel való kapcsolatfelvétel nehézséget okoz számodra, érdemes keresni olyan tevékenységeket, amelyek során olyan emberekkel találkozhatsz, akik az érdeklődési körödnek megfelelően hasonló érdeklődést mutatnak. Például csatlakozhatsz egy klubhoz, vagy egy szervezethez, amely a tevékenységedhez kapcsolódik.


Ha úgy érzed, hogy az idegesség, szorongás vagy depresszió áll a kapcsolatfelvételi nehézségeid hátterében, érdemes felkeresni egy szakembert, aki segíthet neked a megfelelő kezelésben és a megfelelő módszerek megtalálásában. Az egészséges kapcsolatok kialakítása és fenntartása fontos része az életünknek, és érdemes azon dolgozni, hogy pozitív élményeket szerezzünk az emberekkel való interakció során.

2023. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nem a megfelelő közegben vagy. Ez nem általános emberi viselkedés szerencsére és találhatsz olyan munkahelyet/közösséget ahol nem így viselkednek.

Emiatt nem fognak fogyatékosnak nyilvánítani, ha te ezt nem bírod.

2023. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden közösség ilyen,én 4 munkahelyen dolgoztam eddig kisebb csapatokban és szinte mindenki aránylag normális volt.Mostani helyen 4 műszak van és mindegyiknél értelmes emberek vannak.

Persze vannak kis hülyeségek,idegesítő dolgok,kisebb problémàk de tényleg semmi komoly,szóval vannak normális tàrsaságok csak nehéz ilyet találni

2023. márc. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok. Nagyon érzékeny vagyok ezekre a dolgokra, 10 év alatt rengeteg munkahelyen megfordultam, volt bántalmazás, kiközösítés, bullying, minden amit el tudsz képzelni. Nagyon sok rosszindulattal találkoztam és úgy látom, hogy ez csak rosszabbodik, főleg itthon. Végül Budapestről vidékre költöztem egy tanyára ahol egyedül lehetek és kocsival járok be a munkahelyemre ahol szerencsére csak ritkán kell beszélnek emberekkel. Régi barátaimmal szoktam találkozni és családtagokkal, de ennyi. Azóta sokkal jobban vagyok, előtte depressziós és pánikbeteg voltam az emberek miatt.
2023. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7


Sajnálom, hogy ilyesmiken át kellett menned. Az ember ritka egy rosszindulatú faj.

2023. márc. 17. 14:46
 9/9 A kérdező kommentje:

“ Ha úgy érzed, hogy az idegesség, szorongás vagy depresszió áll a kapcsolatfelvételi nehézségeid hátterében, érdemes felkeresni egy szakembert, aki segíthet neked a megfelelő kezelésben és a megfelelő módszerek megtalálásában. Az egészséges kapcsolatok kialakítása és fenntartása fontos része az életünknek, és érdemes azon dolgozni, hogy pozitív élményeket szerezzünk az emberekkel való interakció során.”


Nem mintha nem adtam volna ennek esélyt.

A szorongás és depresszió meg az emberek miatt van. Egyszerűen kiábrándítanak és stresszelnek folyamatosan.

2023. márc. 17. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!