Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha új vagyok egy munkahelyen,...

Ha új vagyok egy munkahelyen, ott ha lenne valami amivel nem elégedettek a munkámmal kapcsolatban, akkor biztosan szólnának róla? Nem sunnyogják el a hátam mögött, hogy aztán egyszer csak váratlanul kirakjanak?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik elégedettek, de miután már pár helyről lettem váratlanul kirakva régebben (azok mondjuk diákmunkák voltak ez meg rendes munka), mindig azon görcsölök hogy nem elégedettek velem csak nem szólnak. Állandó, rendes munkánál szólni szoktak ilyen esetben mindig?
2023. júl. 28. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szoktak szólni, ha valami gond van.
2023. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi észszerűség nincs abban (akár munkaszervezési, akár gazdasági oldalról), hogy ha valaki rosszul végzi a feladatát akkor rá hagyják, hogy utána állandóan korrigálni kelljen valakinek, ami elveszi az ő idejét és kapacitását.
2023. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én találkoztam már mindkét opcióval. Volt, hogy nem mondtak semmi különösebb okot, csak kiraktak. Volt, hogy szólongattak hogy gyorsabban kéne vagy precizebben. Sokszor éreztem úgy hogy túl sok a követelmény, aztán megváltak tőlem. Jól megszívja, aki helyettem marad.
2023. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan munkahely, ahol egy bizonyos poszton tudatosan cserélgetik az embereket (mert mondjuk a próbaidős dolgozók után valami támogatás jár), akkor mindig csak akkor szólnak, amikor már majdnem lejárt a próbaidő. Van benne tapasztalatom.
2023. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!