Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pofátlanság úgy munkába...

Pofátlanság úgy munkába állni, hogy tudom 4 hónap múlva úgyis felmondok?

Figyelt kérdés
Nyilván ha ezt előre közlöm fel sem vesznek, szóval végülis patthelyzet. Egyszerű munkakörről van csak szó, nem kell energiát pazarolni a betanításomra. De mégis kicsit lelkiismeret furdalásom van, főleg mikor mondják a kollégák hogy mennyire örülnek neki hogy végre egy normális ember jött ide dolgozni, remélik elégedett vagyok és maradok.
2023. aug. 3. 11:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Ez van. Kell a pénz. A kollégák nem barátok, csak együtt dolgoznak. Nyilván nem mindegy kivel, de úgyis mindenki a saját érdekeit nézi.

Ha fel kell mondanod, mondj fel. Az okokat nem részletezted, csak ennyit lehet rá mondani.

2023. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha nincs igazán más választásod, akkor ez van...

Én is csináltam már így, az utolsó pillanatban hagytam ott az egyetemet januárban és már nem tudtam keresztfélévre jelentkezni másik szakra.

2023. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
És mindjárt határozatlan idejű szerződéssel vesznek föl? Mert ha határozottal, akkor azt nem lehet csak úgy felmondani a próbaidőn túl, a lejárta előtt.
2023. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
3-as, miért nem?
2023. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg érdekel, mert határozott szerződésem van, de eléggé sz@r a helyzet.
2023. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Fel lehet mondani csak le kell tölteni a felmondási időt ha a munkaadó kéri
2023. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
nem pofatlansag. a nap vegen mindenki a sajat javat nezi. Ez nem csalad vagy jo baratsag...ez a munkad. ennyi
2023. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem pofátlanság, a munkahelyre dolgozni járunk, a kollégák pedig nem a családtagjaink. Nem tartozol feléjük semmivel. Nekem olyan volt, hogy az első héten lejött számomra, biztos nem maradok itt a próbaidő után. Azonnal nekiálltam keresgélni, amiről senkinek sem szóltam. Próbaidő végén szépen elköszöntem.
2023. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenen agyalni…

Le sem szarják szerintem ha felmondasz.

Majd jön más.

2023. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
5: A határozott idejű szerződés lényege, hogy a munkáltató és a dolgozó kölcsönösen elkötelezik egymást egy bizonyos dátumig. Persze megeshet, hogy a munkáltató eltekint ettől, ha valaki nagyon menni akar, de nem köteles.
2023. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!