Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkedett így a...

Miért viselkedett így a kolléganőm?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre rajta, hogy amikor beszélgetünk mindig birizgálja a fülbevalóját, meg a fülét.

Azért fura, mert egyébként nem szokta.

Amikor oda álltam mellé, mert együtt néztünk valamit, akkor meg nagyon feltűnően matatott a fülénél.

Ez a viselkedés mit takar?

Kellemetlenül érzi magát, ideges, csak úgy csinálja?

Huszonévesek vagyunk, én férfi, ő nő.

Arra is gondoltam, hogy lehet tetszem neki, de szinte semmi jelét nem látom ennek, sokszor csak úgy vagyunk az irodában és annyi.



2023. aug. 4. 23:16
 1/6 Tudi333 ***** válasza:
53%
Zavarban van. Tetszel neki.
2023. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Bizsu a fülbevaló és viszket tőle a füle.
2023. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Nekem is ezt csinalja, ha szembe jon.

Lehet tetszel neki. Van aki hajat igazitja, amit te kifogtal az meg a fulet piszkalja.

2023. aug. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Esetleg fel akar szedni, de nem magának, hanem másnak.
2023. aug. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy zavarban van, az biztos. De fiatalon en attol is zavarban voltam, ha en tetszettem valakinek, es rettegtem, hogy olyan helyzet jon, hogy elesben vissza kell utasitanom.
2023. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű pótcselekvés. Nincs jelentősége. Van, aki, amikor koncentrál valamire, akkor a nyakláncát birizgálja. Vagy amikor túl akar lenni valamin.

Belemagyarázod.

2023. okt. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!