Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan tudjam egy munkahelyen,...

Honnan tudjam egy munkahelyen, hogy azért nem léptetnek elő/tesznek be egy projektre/részlegre, mert nem kedvelnek, vagy azért, mert nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire beszelgetnek, keresnek meg teged?
2023. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy megkérdezed.


De az is lehet az oka hogy a meglévő munkakörödre nincs ember és hát valakinek csinálnia is kell.


Én több mint 1 évet vártam arra hogy előléptessenek hogy végre a szakmámban dolgozhassak jóval több fizetésért, de akkor azért nem tettek be mert akkor az én helyemre nem találtak volna senkit aki azt az alja munkát végezte volna.

2023. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem velünk, hanem az ottani vezetőséggel kell lekommunikálni.
2023. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kedvelnek, azt tuti észrevennéd másból is.
2023. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2- mit csináltál azután, hogy maradnod kellett az alja munkánál?
2023. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ki mondja a szemedbe, hogy azért nem kapsz jobb munkát, mert nem szeretünk?
2023. aug. 9. 14:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdd meg a főnököt/felettest, hogy had léphess be a projektbe, és ha úgy látják, hogy nem vagy oda megfelelő, akkor a projektből kilépsz. Ez korrekt lenne így.
2023. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezed, legalább kapsz egy indoklást... az meg lehet látványosan full kamu, de lehet az is, hogy tanulhatsz belőle, mert jogos indoklás.
2023. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!