Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szereted a munkahelyed?

Szereted a munkahelyed?

Figyelt kérdés
Meg is indokolhatod, ha van kedved/időd :)

2022. máj. 24. 22:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem is szeretem, de nem is utálom
73 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem szeretem.


Alapból szervezetlen, szar hely. Maradi gondolkodással, zéró fejlődéssel. Emlékszem a miénkhez hasonló cégek, akiket anno "kinevettünk" 3-5 év alatt 100+ fősre fejlődtek, mi meg még vissza is fejlődtünk.


Vannak a motiválatlan, panaszkodó, céltalan munkatársak. Meg vannak azok akiknek pénzük és befolyásuk van.


Sajnos az én motivációimat is ez öli meg, hogy hiába hajtok, nem a magam fejlődését segítem, hanem másoknak gyártok több pénzt.

2022. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Szeretem. A munkának is van értelme, és többségében a kollégák is jó fejek.

Csak a fizu ne lenne ennyire kevés :(

2022. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem rossz hely, de nem is a legjobb. Igazából a fizetés szar. 200 ezer forint egy műszakban, állandó délelőttös.
2022. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon szeretem. Pedig állami szféra... Évtizedekig versenyszferaban dolgoztam sokkal több pénzért, de itt érzem magam a legjobban. Emberi a környezet, jó fej a főnökseg és a kollégák... Ha a fizu több lenne, akkor igazán Hawaii lenne számomra.
2022. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Első vagyok, az is zavar, hogy igazából semmire sincsen emberünk.


Nincs egy jogászunk, a projekt résztvevőitől várják el, hogy jogi dolgokat nézzenek át.


Nincs elég ember állományunk. Máshol 1-1 pozícióra hetente veszik fel a kezdőket, HR-es részlegük van.


Nálunk azt várják hogy a munkád mellett még keress munkatársat, és tanítsd is. Vagy felvehettünk volna kezdő egyetemistákat. Helyette felvettek egy munkatársat, aki azért jött, hogy kibekkelje a pár évét nyugdíjig. Nyilván motiváció már zéró.

2022. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Szeretem, mert azt csinálom amit mindig is szerettem volna. Közel van és már eltelt annyi idő, hogy eléggé otthon érezzem magam a munkám területén és a legtöbb dolgot meg tudom oldani.


Ami negatívum az sajnos nem maga a munkakör miatt, hanem a vezetőség miatt van. Vannak nagyobb konfliktusoka vezetőség között amik kihatással vannak a dolgozókra és már szó volt arról is, hogy szétválik a cég.

2022. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Isti22 ***** válasza:
46%
Jó lenne, ha nem lenne rossz a viszonyom a kollégákkal. Fel is mondtam, amint találtam hasonlóan jó helyet.
2022. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kellene egy 100-assal több fizu és szebbnek látnám a melót 😃
2022. máj. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen,szeretem.

A munka tetszik,változatos,munkakörülmények nagyjából rendben vannak,lehet fejlődni.Fizetés elég jó a helyzetemet nézve(nettó 400ezer) bár ebben az adókedvezmények nagy szerepet játszanak.Kollégák normálisak,egyedül a beosztás nem jó mert folyamatos 3 műszak de nekem nincs nagy bajom vele egyenlőre.

Összességében elégedett vagyok,ennél lehetne sokkal rosszabb is pl mint amikor kezdőként minimálbérért dolgoztam.

Karbantartó,22/F

2022. máj. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell azt is lepontozni, aki szereti, és azt is, aki nem? Ez volt a kérdés. Válaszoltunk rá.
2022. máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!