Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Roma családok mivel foglalkozn...

Roma családok mivel foglalkoznak? (videó)

Figyelt kérdés

Alábbi youtube csatornán roma családi ünnep videók vannak.

Esküvő, ballagás, szülinap, keresztelő.

(olyan mennyiségben mintha mesterséges intelligencia generálta volna)


https://www.youtube.com/@royalstudiopro/videos

https://www.youtube.com/watch?v=tKQzTtVATAU


Szerintem tök jópofa, hogy ezeket így csinálják, meg amúgy sem vagyok senki, hogy véleményt mondjak bármiről.


Teljes ártatlansággal kérdezem csak azt, hogy miből finanszírozzák ezeket a valószínűleg milliós eseményeket?


Ahogy én értelmezem, ezek a roma családok,rokonságok nagy hálózatot képeznek, olyan mint egy nagy cég, segítenek egymásnak, de kicsit ilyen mornon szekta jellegű, pl nem tudom a lányok ballagási rendezvényeiket ők akarták-e vagy a szülőknek marketing.


Kérdés, hogy honnan áramlik be a pénz egy ilyen roma rokonság nevű cégrendszerbe? Mivel foglalkoznak a família férfi vezér formái, hogy el tudnak tartani egy ilyen hálózatot? Gondolom, hogy nem 8órás irodai dolgozók random diplomával, mérnökök, orvosok, vagy ilyesmi unalmas dolog (mivel én ezekben a közegekben vagyok és nem találkozom velük). Szóval gondolom valamivel nagyon kereskednek. Valószínűleg a különböző famíliák nagyon hasonló dologgal foglakoznak.


Én pl 30 éves gyökértelen albérletben egyedül élő diplomás keveset kereső egyén vagyok, semmi családi/baráti kapcsolattal. Szóval számomra a kérdésben említett életforma teljesen értelmezhetetlen, hogy hogyan létezik a mai világban, ezért érdeklődöm.


Mivel foglalkoznak?



2023. aug. 12. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddig még sosem láttál élőben cigányt, csak 444-es és Telexes cigánysimogató cikkben?

A rongyrázók nyilván nem kétkezi munkával keresik meg a pénzt: kábítószer kereskedelem, lányok futtatása, csicskáztatás, uzsorázás, lopás-rablás akár nagy tételben.

2023. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jo kerdes, napokban merylt fel bennem is ez a kerdes.
2023. aug. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak putrilakó cigányok léteznek. Vannak nagystílű cigány maffiózók, valamint cigányzenészek is. De én ismerek olyan cigánycsaládot, akik családi vállalkozásként jólmenő éttermet működtettek egy időben, csak a válság miatt kellett bezárniuk.
2023. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Édesanyám bölcsiben dadus, én jelenleg egyetemista vagyok, mellette Freiben diákmunkás... bocs ha csalódást okoztam :DD
2023. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!