Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az alábbi módon lehet dolgozni?

Az alábbi módon lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha szeptembertől dolgozok például júliusig, és felmondok, kikapcsolódással töltöm a 2 hónap nyarat, majd megyek máshova, és így csinálom tovább, az milyen? Úgy érzem máshogy nem tudnék eleget pihenni, csak így.

2023. aug. 13. 17:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, ha idöben beadod a felmondást az elsö helyen, de semmi biztosíték nincs arra, hogy utána találsz másikat, föleg több ilyen eset után.
2023. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan tölthetnék hosszabb időt pihenéssel?
2023. aug. 13. 17:41
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
vállalkozó leszel és akkor te osztod be mikor dolgozol. Persze ez nagyban függ, hogy milyen tevékenységet végzel.
2023. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

En kötöttem biztosítást a bankomnál. Ha 60 napon tul nem dolgozom akkor 2 honapig 2 alkalommal ad 250 ezret.

Addig meg munkanelkuli.


En valojában csak váltani akarok mert kevés a fizu es lehet beut a crack 2 cég közt

2023. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Milyen banknál vagy? Milyen biztosítás ez?
2023. aug. 13. 18:37
 6/21 anonim ***** válasza:

Direkt erre, munkanélküliségre. Szerintem minden banknál lehet. Van havi 2ezres meg havi 3 ezres is, hogy annyit fizetsz a biztositasert.


Nem balesetre, meg nem életbiztositas, azokra is. An, de ez az ha megszunik a munkaviszony.

Szerintem legjobb mindig a saját banknál ahova erkezik a fizud mert szeretnek az ügyfelüknek kedvezni. Azaz minel tobbmindent veszel igénybe annal tobb a kedvezmeny.


Plusz hitelkártyát is kértem (vészesetre)arra meg ajandek 10 ezer a jóváirásom mert aug ban kotottem. Az meg fedezi a 1.5 éves kezelési koltséget is (havi 738 ft)benthagyom a hitelkartyan.

Plusz oktobertol a vasarlasaim utan 10%ot jovairnak. (De lehet tobbet csak nem figyeltem ezekre az infokra mert nem hitelkartyaval.akarok vasarolni ez nekem csak arra kell ha megszorulnék véletlen. 1 honapon belul ha vissza tudod fizetni amit a hitelkartyaval koltottel pl a kóvi havi fizubol akkor nulla a kamat. Azaz nem kell tobbet fizetni mint amit koltottel.



Ujabban biztonsági játékot jatszom mert egyszer baromira megszivtam mikor becsődölt egy munkahelyem es bezártak.

2023. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Melyik banknál vagy?:)
2023. aug. 13. 19:01
 8/21 A kérdező kommentje:
Érdekes mik vannak. Én mindig is féltem az ilyenektől, véletlen sem akartam rosszat.
2023. aug. 13. 19:02
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja es a hitelkártyàra te is tehetsz pénzt magadnak simán lehet vinni pluszba is.
2023. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

En a raiffesennél vagyok mert csak ezt a bankot találtam a folyószámlámnak jónak, tehát a fizuhoz amugy is kell számla.

Es a kartyával ha vásárolsz es havi 5 aljalom megvan akkor ingyenes az egész tehát nem vonnak le semmiféle kezelési koltséget semmit.

Magyarán a raifessennél ingyen van a folyószámlám, es kartyaval veszek igy kenyeret.

Meg asszem 2 bankautomata készpénzpenzfelvétel ingyenes de nem szoktam keszpenzt felvenni csak ha muszáj, ahol nem tudok kartyaval. Igy nem tudom pontosan ezt hogy hány ft értékhatárig havi 2 vagy pontosan hany alkalommal ingyenes a bankautomatábol a kp felvétel.

2023. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!