Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kezdhetnék az életemmel? 23f

Mit kezdhetnék az életemmel? 23f

Figyelt kérdés
150 ezret keresek havonta, ami arra elég,hogy befizessem a rezsiket, és úgy 10. éig legyen mit ennem nagyjából, az ezt követő napok pedig, mindig kérdésesek,hogy egyáltalán lesz-e mit ennem. Most is fekszem éhesen,nem tudok aludni, azon agyalok,mit kezdhetnék magammal,de egyszeréűen,nem találom a kiutat. Persze elmehetnék tanulni,amihez megint csak pénz kell és idő,nekem egyik sincs.
2023. aug. 18. 02:42
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Elkezdenek agykontrollozni.

Letoltenem a könyvet, meg minden infót ami fent van a neten, és alkalmaznám.

2023. aug. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Meg tudom érteni a problémádat én sem találtam sokáig a helyemet, igaz nekem a szüleim vettek lakást Újbudán elvégeztem egy gazdinfó szakot majd Data Analystként 800 ezret kerestem de olyan ürességet éreztem az életemben. Nekem az segített hogy rendszeresen jártam külföldre nyaralni és egyszer az olasz tengerparton megismerkedtem életem szerelmével, először még távkapcsolatban beszéltünk majd egymáshoz utaztunk végül pedig 1 pár lettünk 🥰 azóta teljes az életem most már tervezzük is a házasságot, az olasz nyelvet is tanulgatom, most tartok kb B2-C1 közötti szinten és egy új helyen dolgozom, svájci cégnél ami teljes remote munkavégzést tesz lehetővé Data Scientist munkakörben, 7700 CHF fizetésért, amiből Olaszországon és Magyarországon is kényelmesen el tudok / tudunk éldegélni. Úgyhogy fel a fejjel, ha rádtalál a szerelem akkor egyből másképp fogod látni a világot! :)


28/N

2023. aug. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 szerintem nem a szerelemmel van problémája a kérdezőnek, hanem hogy nincs mit ennie.

Szerintem keress más munkát, kérdező! Ha van valami jó angol vagy német tudásod és WiFid, akkor sok külföldi remote munkát találhatsz Magyarországhoz képest jó fizetésen, és mivel ide írtad a kérdést, feltételezem, hogy interneted az van. Ha mégsincs nyelvtudésod, akkor szintén jó az internet. Van valami végzettséged esetleg?

2023. aug. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Keress jobban fizető állást. Csak találsz jobbat jelenlegi képességeidhez mérten. Menj el a kereskedelemben dolgozni pl. Szerintem ott többet fogsz kapni.
2023. aug. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz, mit doglozol te olyan keves penzert??
2023. aug. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy 150 ezer kevés, de valószínűleg lehetne jobban beosztani. Azt mondtad, rezsire elmegy a nagy része? Milyen és mennyi rezsiszámlát fizetsz? Vagy ebben a lakbér is benne van?
2023. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

látom kettő körül írod a fájdalmad...én ilyenkor kiverem...máris jól vagyok.


Tedd ezt.

2023. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Hol laksz?
2023. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Szuleiddel mi a helyzet? Vagy egyedul laksz?
2023. aug. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!