Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem szeretnék dolgozni, munka...

Nem szeretnék dolgozni, munka nélkül vagy minimális munkával hogyan lehet pénzhez jutni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, nem érzem ezt a munka dolgot, napi 8-10 órákat nem fogok dolgozni, akkor mikor fogok élni, barátokkal lenni, bulizni stb? Normális emberek nem dolgoznak ennyi órákat, szánalom. Ennek az államnak sem akarok egy forintot sem adózni. Lassan elvégzem a sulit (pénzügyi), de már most félek. Humor Heroldok (,tartasd el magad' és egyebek) kíméljenek, mert nem akarok eltartott sem lenni. Csak sok pénzt, minimális munkával.


18/L



2023. aug. 18. 19:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
74%

"Én olyan valamire gondolok, ahol pl. pénzt kapok, de cserébe semmit nem csinálok."


Komolyan gondoltad, hogy ezt elárulom, vagy bárki, aki így él, elárulja?

2023. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
70%
20 vagyok, az alsot hosszu alvonacira ertettem nem bugyeszra meg mittom en mire.
2023. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
A 20-ast lehet lepontozni, de tényleg vannak ilyenek, sokszor cikkek jelennek meg (nem kamu oldalakon), hogy ilyen olyan külföldi lányok (de volt már pasi is) a semmivel kerestek pénzt, volt aki órákig csak ült a kamera előtt, ruhában és több ezren nézték és fizettek neki. :D Vagy egy kínai srác alkalmanként elkér 20.000 forintot, mindezért annyit csinál, hogy magányos embereknek csinál szexmentes dolgokat, például volt egy nő, akivel libikókázott egyet és kapott érte 20.000 forintot. xD
2023. aug. 18. 20:35
 24/32 anonim ***** válasza:
70%

23

....de te nem akarsz ilyesmiket csinálni

2023. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
70%
vedd el a szüzességem és kapsz pénzt
2023. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
75%

23


Ha vallomasod szerint is elismered van ilyen, es a kerdesed is erre iranyul akkor az en otletemet minek kell leszavazni ami neked is tetszik mert semmit nem kell csinalnod csak aludnod. Max ne hizz el aztan ennyi...


De komolyan mondom. Azsiaiak meg tomkelege nezne, es nekik is van twitchen kivul oldaluk.


Komolyan milliomos ha nem milliardos lennel ha ebbe belevagnal komolyan, igaz nem most nem 3 ev de 25 - 28 eves korodra amikor megjobban megnoiesedsz es mocskosul fiatal vagy, omleni fog a penz is.

2023. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
65%

26 vagyok meg egy kicsit


Es ha azt a par milkacsokit amit mar osszekaptal a semmibol, keresel egy jo befektetot, es befekteted nem magyar fosba, hanem valami eros devizaba. Hatvanyozott "beremelesed" lesz.

2023. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
57%
Mutogathatod a puncidat napi néhány órában sok pénzért.
2023. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Nyerj a lottón.
2023. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Z generáció.Nem akarok dolgozni de nagyon sok pénzt akarok.😂😂És meglepődtök mikor életképtelen generációnak hívnak titeket.Kicsi szivem kiábrándítalak,a semmiért senki sem fizet.Vagy adsz nekem 10ezret???Csak úgy mert nekem nincs kedvem dolgozni.
2023. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!