Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért röhögnek ki a munkahelye...

Miért röhögnek ki a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek aki amikor észrevesz, állandóan röhög rajtam a haverjai jelenlétében és ha kérdeznek tőlem valamit bármi mondok vagy ha éppen csinálok valamit a haverjaival csoportosan mindig röhögnek. Ez miért van?


Visszaszólni meg nem merek mert tekintélyes erős testalkatúak.


Generalizált szorongással küzdő férfi vagyok, akit régen az iskolában kegyetlenül megvertek, megaláztak a tanárok is időnként benne voltak, ahelyett hogy segítettek volna. 2013 nyarán 2 hónapot feküdtem a pszichiátrián, ahol a feltebb említett betegséget állapították meg.

Gyakran vannak visszatérő rossz emlékeim ami olyan, mintha újra megtörténne velem. Visszahúzódó vagyok rossz kommunikációs képességekkel rendelkezem.


41/F (genetikai hulladék)


Főleg női kollégák előtt szoktak égetni.



2023. aug. 22. 13:25
 1/10 Shaddark ***** válasza:
25%

Kimutatják a dominanciájukat. Főleg a hölgyek előtt.

Tök normális, ne törődj vele.

Persze, változtathatnál bármin bármikor, de nem fogsz akarni, úgyhogy nem írok többet :)

2023. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tenni kéne érte,hogy ne forduljon elő hasonló se többet..
2023. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért egy tockossal nyugodtan megkínálhatod a bodybuilder h.lyegyerekeket, semmit nem fognak rá szólni...
2023. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval azért van, mert ezt érdemlem.
2023. aug. 22. 15:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha ez rendben van, inkább jobb nem élnem
2023. aug. 22. 15:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak csapatba verődve nagy az ilyeneknek a pofája , ezzel szórakoztatják magukat. Menj oda hozzá amikor egyedül van és szépen határozottan küld el a büdös francba. Működni fog. Pár ilyen nyomorékot már leépitettem.
2023. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, én is szorongással küzdök , állj ki magadért.
2023. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a fogyatékos ovisok csoportja, kár velük vesződni, sajnos ez gyógyíthatatlan. Legyenbönbizalmad. Sajnos az ilyen patkányok valahogy megérzik, ha az nincs és ezért bátorkodnak pofátlankodni.
2023. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Shaddark ***** válasza:
50%

"Szóval azért van, mert ezt érdemlem."

Nem, ők alfák, béták, gammák és omegák, te pedig a gyermekkori traumák miatt delta vagy.

Fogadd el magad olyannak amilyen vagy és szard le mások milyenek.

Mondjuk ha sikerül, automatikusan bétává válsz :)

2023. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért az is érdekes, hogy a pszcihológus ilyen remek diagnózist húzott rád viszont figyelmen kívül hagyja az okozatot.
febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!