Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire mondható a helyzetem...

Mennyire mondható a helyzetem szerencsésnek?

Figyelt kérdés

Huszonéves férfi vagyok, egy szakképző iskolában (művészeti) elvégeztem két szakmát, most kezdem majd a harmadikat.

Időközben az igazgató felajánlott egy olyan lehetőséget, hogy a munkaügyi központ által mint segédmunkás dolgozhatnék az iskolában, ez papíron 8 óra, de megegyezés szerint csak 4-et vagyok bent.

Kb fél éve csinálom, egy éves szerződésem van.

A fűnyírástól az e-mailek-kezeléséig mindent is csinálok.

A fizetésem szerintem a minimum minimuma kb.

77 ezer Forintot kapok nettóban ezért.

Plusz az iskola állja nekem a jogosítvány megszerzését, olyan formában, hogy itthonról le kell dolgoznom apródonként az árát.

Később remélhetőleg, normálisan felvennének dolgozni, normális fizetésért, de jelenleg eléggé bele vagyok ebbe az egészbe keseredve, hogy ez így nagyon gyenge.

Egy két embertől azt hallom, hogy szerencsés vagyok csak még nem tudok róla, mások pedig azt mondják, hogy ők ezt nem csinálnák, de legalább van valami.

Szerintetek?

Várjam ki a végét mi lesz ebből később, mondjuk amíg elvégzem a következő szakmát?



2023. aug. 27. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van 2 szakmad, akkor miért nem abban dolgozol?
2023. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés???? Én biztos nem csinálnàm ezt
2023. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kitana. ***** válasza:
100%
Gondolom ha valami világvégi közösségben élsz, ahol nincs más lehetőség, akkor jónak számít, egyéb esetben elég nevetséges.
2023. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
semennyire.
2023. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te jól át vagy verve.
2023. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakmák? Virágkötő? Mert ha értelmetlen szakmák, akkor ok, majd mész utána közmunkára. De ha olyan, amivel lehet kezdeni valamit, akkor inkább azt kellene csinálni
2023. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire megy a tanulás, inkább valami diplomát szerezz meg.

Egyébként szerintem is alaposan át vagy verve. Mennyi a minimálbér? A bérminimum? Te mit kapsz? - Ezt írd egymás mellé...

2023. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 ora helyett 4-be jelentenek be szerintem ok a szerencsesek hogy talaltak egy hulyét akivel ezt meg lehet csinalni
2023. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez Waldorf iskola?
2023. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!