Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszul bán az édesanyámmal...

Rosszul bán az édesanyámmal egy munkahelyi kollégája, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egy panzióban dolgozik és az egyik ott dolgozó férfi kolléga legegyszerűbben kimondva egy hímsoviniszta paraszt. Trágár módon beszél minden női kollégával, az édesanyámmal.


Odamehetnék és helyre rakhatnám egyszer, de ezzel csak az anyám helyzetén rontanék, mert maga a munka jól fizet és szívesen végzi... leszámítva ezt a bunkót...


Van valami ötletetek, hogy miként segíthetnék a helyzetén?



2023. szept. 2. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Te sehogy. Sajnos. Anyád tudna, de csak úgy, hogy kilép.
2023. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha anyád egyszer venné a bátorságot és leparasztozná az illetőt és kikérné magának ezt a hangnemet, akkor nagy valószínűséggel megváltozna a helyzet.
2023. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
2: Igen, hát mehetne is az anyuka bíróságra / ügyeletre, attól függ, hogy reágálna a pasas.
2023. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező.


Sem téged, sem a választ írókat nem értem?! 😡

Ha az én anyámmal beszélne ocsmány stílusban egy férfi, de akár egy nő is, az biztos, hogy nem köszönné meg, amit tőlem kapna!

(na itt látszik a gyenge magyar mentalitás, hogy nem állunk ki egymásért!)


A feleségem munkahelyén férfi főnök volt és a nőkkel úgy beszélt, mintha a tulajdona lett volna mindd. Mocskos szája volt a faszinak és diktátorkodó stílusa volt.

Bementem feleségem főnökéhez és ugyanúgy beszéltem vele, ahogy ő a nőkkel és kérdőre vontam milyen jogon beszél lealacsonyítóan a feleségemmel?

Elöször azt hitte, hogy majd ő lesz velem szemben az alfa hím, de hamar tudatosodott benne, hogy, jobb ha kusssol.

Azonnali hatállyal kiléptettem a feleségem a munkahelyről és panaszt emeltünk a kretén faszi ellen!

Az igazgató megköszönte, hogy felhívtuk a figyelmét a problémára és elnézést kért a kellemetkenségért.

Majd közölte, hogy kivizsgálják az ügyet.

Soha nem szabad engedni, hogy a munkahelyen bárki is alárendektként kezeljen minket!

2023. szept. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4

"Majd közölte, hogy kivizsgálják az ügyet."

És semmi nem fog változni. Majd csak figyelj!

jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyádnak kell elküldenie a bús *icsába, vagy tovább tűr a pénzért. Ez van.
jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!