Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem léphetek egy fokkal...

Miért nem léphetek egy fokkal fel a ranglétrán?

Figyelt kérdés

4 Éve dokgozok egy cégnél egy adott csoportban ahol már kb én vagyok a "rangidős" pedig 30 alatt vagyok. Ugyanis abból a kb 40-50 emberből mindenki folyton felmondott akik hasonlóan skilledek voltak mint én. Már egyszerűen nincs kihívás ezen a szinten ahol vagyok tovább akarok lépni. Ha álmomban felkeltenek fejbőm tudom az eszkalációkat minden féle folyamatot. Olyat is amihez amúgy semmi közöm nem lenne. Egy hangyányit szeretnék feljebb lépni hasonló témakörben amit úgy érzek megérdemelnék mert itt ahol most vagyok már kimaxoltam. Főnökök is többször jekezték hogy másnak nem mernek egyes ügyeket adni mert nem tudják kezelni. Mindenki tőlem kér segítséget. Ennek ellenére akik ebben a cégben tovább léphetnek jellemzően olyan emberek akiknek a jelenlegi munka feléről halvány lila gőzük sincs meg itt vannak max 1 éve. Már már bebeszélem magamnak hogy tiltó listán vagyok vagy valami hasonló. Ez csak egy apró lépés lenne feljebb. Nem lennék se kis főnök sem hasonló sima alkalmazott. Mondjatok már valamit hogy hol rontom el? Szivem lelkem bele adom már a munkába szeretem a témát de olyan lehetetlen ez a helyzet. Csalódott és szomorú vagyok. Sok kolega is le van döbbenve hogy mit keresek még itt már rég nem ebben a poziban kellene lennem ennyi skill meg tudás után.


Köszönöm hogy elolvastad.



2023. szept. 7. 02:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Jelezted már a főnöködnek hogy szeretnél feljebb lépni, több kihívást vállalni? Ha nem jelzed, lehet azt gondolják neked ez így jó.
2023. szept. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
#1 Én is erre gondoltam. Maguktól ritkán vesznek észre ilyesmit a főnik. Meg olyasmit is, ha fizetésemelést szeretne az ember. Én az ilyen dolgokért be szoktam sétálni a főnökhöz és kérni szoktam.
2023. szept. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
A felsobb szinten tudni kene milyen poziciok vannak van e üresedés hol van emberhiányuk melyiket hirdetik
2023. szept. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is az volt a benyomásom mint az első két válaszolónak, hogy várod a sült galambot. Persze az soha nem fog jönni, szóval sétálj be a főnöködhöz, és mondd hogy a fél/egy éves tervedben szerepel hogy feljebb lépsz. Adsz neki határidőt, elhinted hogy ha nem engedik akkor itt hagyod őket, szóval valamit mondania kell rá és ha tényleg ilyen jó vagy akkor lazán elő is léptet.
2023. szept. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
85%

Szerintem meg simàn nincsen senki a te helyedre.


Viszont vélhetően a magasabb pozíciók betöltöttek.

2023. szept. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, hogy oda már nem elegendő a képességed vagy tudásod.
2023. szept. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Shaddark ***** válasza:
57%

Szerintem kérj időpontot, ülj le velük és beszéljétek meg.

Így csak találgathatunk, de lehet hogy a kapott 30 alternatívából egyik sem az ami van valójában.

A kommunikáció csodákra képes.

2023. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

"akik ebben a cégben tovább léphetnek jellemzően olyan emberek akiknek a jelenlegi munka feléről halvány lila gőzük sincs"


Sajnos a leírtak alapján itt hiába pályáznak a jók, végül a csókosok kerülnek vezetői pozíciókba, cimbi megszavazza a cimbit, aztán maguk mellé pláne csak hasonszőrűt fognak engedni, hisz ha odakerül egy hozzáértő egyből kitűnik, hogy ők meg hülyék.

Erste call centerben konkrétan ki is mondta egy vezető, hogy ő csak bólogató embert fog csoportvezetőnek kinevezni, aki nem lát át semmit, nem mer véleményt mondani (pláne kimondani, hogy vmi nem jól működik az ő vezetése alatt), mert "nem kell feszültséget kelteni". El lehet képzelni a szakmai színvonalat ezek után, meg az általános hangulatot, a kommunikáció pedig ez volt: "El lehet menni".

2023. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, ahogy 8-as írja + valakinek el kell végezni a munkát, amely eredménye mögé széles vigyorral és nagy büszkén odaállnak az említett "vezetők" és learatják a babérokat. Ha nem lenne mit felmutatni akkor azért nehezebb lenne fenntartani ezt a csókos rendszert, de ha van alattuk 1-2 megbízható kiváló munkaerő (más szóval balek), akit ki lehet használni, akkor probléma megoldva és a munka is el lesz végezve. Én is csak ilyen helyeken dolgoztam.
2023. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elnézést. Az kimaradt hogy eddig 7x jelentkeztem az említett pozikra a cégen belül és mind a 7x a fent említett új no name emberkéket vették fel.
2023. szept. 8. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!