Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megtehetik azt ,hogy gyakornok...

Megtehetik azt ,hogy gyakornokként egyedül hagynak egy csoportban úgy,hogy nem lesz párom 1,5 évig és teljesen egyedül kéne vinnem a csoportot ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pályakezdő óvodapedagógus vagyok. Az az lesem minősültem. Sajnos sikerült egy olyan óvodát kifogom ahol januártól teljesen magam maradnék a csoportba. Sajnos ezt az intézményvezető nagyon okosan elsunnyogta előttem az állásinterjún. A felvételem után közölte velem ezt a kolléganőm(párom ) ,aki nem sokára elfog menni. Megmutatta az összes papírmunkát amit nekem kéne csinálnom egyedül,plusz elmondta,hogy miket kéne megszervezem teljesen egyedül. Úgy gondolom ez még két pedagógusnak is sok,nemhogy egynek ,ráadásul egy pályakezdő gyakornoknak..

2023. szept. 12. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Ne legyél már ennyire betoji.
2023. szept. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok betoji! De evidens ,hogy nem fogom két ember munkáját végezni poton 260 ezer forintért.. Így természetesen keresek majd egy olyan óvodát ahol normális körülményeket biztosítanak. Legalább ahol egy párom lesz majd,és nem minden rám hàrul gyakornokként. De ezt még nem gyakornokként sem csinálnám . Nem vagyok hülye ,és nem is fogom magam kicsinálni ennyi pénzért.
2023. szept. 12. 23:42
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Döntöttél. Mi a kérdés? Tök mindegy, mit ír elő a jog, ha egyszer nem tudnak a fellegből kiszakítani melléd egy váltótársat! Orbán Viktornál tessék panaszkodni, nem helyi belügy!
2023. szept. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Megtehetik. Megtették. Nem fogadod el. Mi a kérdés?
2023. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Töröltetted a válaszom. Arra nem voltál fáradt. Ne félj a munkától.
2023. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. Nem töröltem a válaszod, nem is láttam ! Gondolom a moderàtorok törölték ,mert olyan "szépen" és finoman " fejezhetted ki magad :) És nem félek a munkától. De eszem ágában sincs 2-3 ember munkáját egy személyben végezni ennyi pénzért . :)
2023. szept. 13. 08:41
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
Én külföldre mentem pályakezdőként úgy, hogy nem beszéltem a nyelvet. Vagy műszakvezető voltam, vagy pedig teljesen egyedül. 20 idős betegért voltam felelős egy otthonban. (Mostanra már 120ért).
2023. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
#7 Szóval mélyvízben tanulsz meg úszni
2023. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7-8. Külföldön még én is bevállalnám ,ott legalább megfizetik.

De itt ennyi pénzért én biztos nem csinálom. Azért ennyire hülye tényleg nem vagyok. És nyílván ha nem hallgatta volna el ezt az intézményvezető, igent sem mondtam volna az állásra. De persze nem véletlenül hallgatta el ezt előlem.. Nyílván tudta,ha ezt megmondja ,eszem ágában nem lesz oda menni.

2023. szept. 13. 09:00
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
"Teher alatt nő a pálma!" -Vagy megreccsen?!
2023. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!