Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megtehetik azt ,hogy gyakornok...

Megtehetik azt ,hogy gyakornokként egyedül hagynak egy csoportban úgy,hogy nem lesz párom 1,5 évig és teljesen egyedül kéne vinnem a csoportot ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pályakezdő óvodapedagógus vagyok. Az az lesem minősültem. Sajnos sikerült egy olyan óvodát kifogom ahol januártól teljesen magam maradnék a csoportba. Sajnos ezt az intézményvezető nagyon okosan elsunnyogta előttem az állásinterjún. A felvételem után közölte velem ezt a kolléganőm(párom ) ,aki nem sokára elfog menni. Megmutatta az összes papírmunkát amit nekem kéne csinálnom egyedül,plusz elmondta,hogy miket kéne megszervezem teljesen egyedül. Úgy gondolom ez még két pedagógusnak is sok,nemhogy egynek ,ráadásul egy pályakezdő gyakornoknak..

2023. szept. 12. 23:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes kérdés. Alapból azt mondanám, hogy igen, mert én pályakezdő középiskolai tanárként is egyedül vagyok 30-40 fős osztályokban. DE én nem vagyok osztályfőnök, vagy egy csoport vezetője, sokan tanítanak még ezekben az osztályokban. Óvodában tudtommal nem is szokás ilyen idősebb, tapasztaltabb kollégáknál sem, hogy egy csoportot egyedül visz valaki.
2023. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én is egyedül vittem a csoportomat félévig úgy,hogy 0 segítséget nem adtak,nem hogy pénzbeli juttatást a plusz munkáért.Októberben kezdődött ez az időszak,szeptemberben kezdtem óvodapedagógusként dolgozni. Emellett agyon dolgoztattak ahogy csak lehetett és úgy aláztak a földig ahogy csak kedvük tartotta.Pedig én voltam szerintük a legjobb szakember az oviban.Besokalltam és mondtam,hogy vagy csinálnak valamit vagy lépek.nem csináltak semmit,léptem.Természetesen amikor eljöttel foggal körömmel próbáltak ott tartani de nem ment.Azt mondom neked,ha soknak érzed vagy a munka már veszélyezteti a testi vagy lelki egészségedet(akármennyire is sajnálod a gyerekeket) keress másik munkahelyet.
dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is egyedül volt a gyakornok óvónő egy évig, ő volt a legjobb óvónőnk!
ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!