Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy összeszokott csapatba,hogy...

Egy összeszokott csapatba,hogy lehet beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Már fél éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen de úgy érzem nem fogadtak be meg most sem.

4en vagyunk egy szobában mind nők vagyunk. Ők 3an már 5 éve együtt dolgoznak így jó,hogy jóban vannak..

Én meg odakerültem ugye 6 hónapja és nem nagyon beszélnek velem.

Az elején még jó volt együtt kávéztunk meg nevettünk.Most meg ha én nem szólok hozzájuk akkor nem beszélnek velem..

Pedig közülük 2vel ellehetnék de mégsem.

Tudom bennem is van hiba mert nem vagyok az a barátkozós mivel már sokat csalódtam és megutáltam az embereket.

Csendes meg félénk vagyok, halkan beszélek.Ők meg az ellentéteim..

Nem tudom mit csináljak,hogy jobb legyen a helyzet?

Vagy az a bajuk,hogy én nem vagyok jófej meg vicces..

Mert amikor van időnk akkor ők vicces képeket meg videókat néznek amit persze nekem nem mutatnak meg.

Én fiatal vagyok hozzájuk képest (31 vagyok)

Ők meg 41, 46 és 56 évesek.


2023. szept. 14. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Le kell választani úgymond a legkevésbé csapatba épült tagot és vele jó viszonyt kialakítani.

Vagy olyan közös témát találni külön valamelyik taggal, ami erősebbé teszi a ti kapcsolatotokat a csoporténál.

2023. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha fel evig nem ment akkor sztem mar nem lesz jobb :/ vagy dolgozol igy vagy masik melo
2023. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Nem ellenségeskedésből mondom, de egyet kell, hogy értsek a #2 válaszolóval, ha ennyi idő alatt nem ment, már nem valószínű, hogy nagy változás lesz. Az első benyomás sokszor rengeteget számít. Meg, ahogy mondtat, ők az ellentéteid, akkor lehet, pont ezért nem akarnak beszélgetni, barátkozni veled, gondlhatják rólad, hogy unalmas vagy, vagy túl komoly (én csak feltételezem ezeket, nem ítélkezem, hiszen nem ismerlek, szóval kérlek ne vedd rossznéven).

Én is visszahúzódó és nagyon introvertált vagyok, ezért nem is nagyon barátkoznak velem, szóval azért mondom ezt, mert nálam is emiatt van, hogy az extrovertáltabb, zajosabb emberek kerülnek, és én is őket.

2023. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én hagynám a francba, DE: Leírom a tapasztalatomat is.

Nálam az volt, hogy minél inkább nem kepesztettem értük, a társaságukért, a szimpátiájukért, annál inkább érdekessé váltam számukra. És már ők akartak bevenni a csapatba.

(Hála az égieknek már 20 éves szabadúszóként magamnak dolgozok egyébként.)

2023. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!