Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki nagyon jó szakember,...

Ha valaki nagyon jó szakember, viszont a stílusa vállalhatatlan a kollégáival szemben, akkor főnökként kirúgnátok?

Figyelt kérdés

2023. szept. 17. 11:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%

#10 "ugyanis senki sem úgy születik, hogy mindent tud"


Ez hogy jön ide?Semmi köze a témához.Én arra reagáltam, hogy szerinted aki jó szakember az biztos kedves, empatikus, meg szeret másokat tanítgatni.Holott a kettő nincs egymással semmilyen összefüggésben.Én is ismerek olyanokat, aki nagyon profi a munkájában, ellenben egy összeférhetetlen ember, aki senkivel nem tud kijönni.Az ilyeneknek amúgy egyedül kell dolgozni vagy főnöknek lenni, mert ezek nem alkalmazott típusok meg csapatjátékosok.Attól még szakmailag igenis lehetnek a toppon.Ovost is ismerek ilyet, aki kiváló szakember, épp csak gyűlöli az embereket és egy pokróc, a munkatársait állandóan megríkatja.Mégis elismerik szakmailag.

2023. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Orvost*
2023. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 BlackSword ***** válasza:
62%
De, van összefüggés, csak nem akarod meglátni... na mind1 is, hisz a kérdés nem erre irányult, hanem arra hogy ha én lennék a főnök kirúgnám-e... én igen... nem kellenek a nagyokosok egy csapatba... abból csak a baj van, meg a széthúzás...
2023. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 Ha lenne összefüggés, akkor nyilvánvaló lenne, akarattól függetlenül.De mivel nincs, így csak a saját érzelmeid vetíted ki a témakörre.Egyébként igazad van, elkanyarodtunk a fő kérdéstől.
2023. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ostobaság hagyni, hogy egyetlenegy jó szakember sakkban tartsa az egész céget. Minimum még egyet kell tartani az előző szabadságolása, táppénzelése esetére.

Amúgy hiába jó szakember, ha belülről bomlasztja a céget. Az sem igaz, hogy a többi, kevésbe kiváló szakembert könnyebb pótolni.

Tehát hiába van egy vérprofi a csapatban, ha a többiek miatta nem tudnak dolgozni. Így már olyan, mintha nem is lenne.

Szóval én a kártékony embereket kirúgnám, akármilyen tudás is legyen a tarsolyukban.

2023. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 BlackSword ***** válasza:
56%
Az az összefüggés, hogy bekerült a szakmába minden gyakorlati tudás nélkül, majd őt is tanították, neki is segítettek, hogy ma az legyen aki a szakmában...
2023. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, ki. Eleve, ez a jó szakember dolog általában egy mítosz, üres duma. Azon alapszik hogy a többiek nem elég jók. Azaz vagy Pótolhatatlan Kollégánk nem tanította be őket jól, vagy rossz maga a folyamat, amite szintén Őpótolhatatlanságának van legnagyobb ráhatasa. A vezetőség mellett, természetesen, tehát magamba is néznék, mit rontottam el, hogy így a vállalat fejére tudott nőni egy kiállhatlan alak. Ne feledd, az összes beosztottadért felelős vagy, nem csak azért az egyért aki annyira jól teljesít hogy a többiek levegőhöz sem jutnak helyette.
2023. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!