Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más sem fekszik le rögtön...

Más sem fekszik le rögtön éjszakai műszak után?

Figyelt kérdés
Ugyan én csak portás vagyok 12/24-ben, szabadnapokon is így vagyok fent. Egyszerűen nem megy az alvás, még akkor is sok energiám van, általában edzőterem után is. Végtelen sok energiám van úgy általában, ugye hát a fiatalság velejárója. 23f
2023. szept. 19. 03:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
Sportolj valamit meló után, aztán egyél valami könnyűt és csak utána aludj. Egyébként szerintem nincs ilyen hogy hiperaktív és az ADHD is hülyeség. Csak mi vagyunk túl sok ülésre kényszerítve.
2023. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Rendszeres súlyzós edzéseket végzek, általában munka előtt hogy jobb legyen a közérzetem amíg ébren vagyok. Amúgy az ember edzés után sokszor fel van spanolva és nem nyugodt.
2023. szept. 19. 13:36
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtobben nem
2023. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor miért pont portásként dolgozol? Menj vendéglátásba, na ott aztán pöröghetsz és elfáradsz 16. óra után.
2023. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Átmenetileg jó amíg gyógymasszőrnek tanulokm
2023. szept. 19. 17:31
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen a mekiben dolgoztam éjszakásként, reggel hatkor megittunk egy sört a munkatársaimmal a meki előtt (vagy nem), aztán már a buszon elpilledtem hazafelé. Egyre mentem a rendes munkahelyemre, volt, hogy majdnem elkéstem, mert elaludtam a buszon, és kb. öt kört mentem a 133-as busszal, mire felébredtem.


Portás munkakörben én értelek, gondolom nem nagyon történnek dolgok, igazából az a munkád, hogy ott vagy. Nem fáradsz ki, ezért nem is tudsz elaludni.

2023. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Így már értem. Akkor bőven van időd latint, belgyógyászatot, anatómiát tanulni. Sok sikert hozzá.
2023. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!