Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan bírjam ki a munkát?

Hogyan bírjam ki a munkát?

Figyelt kérdés

Igazából annyi van, hogy nem nagyon szeretem a munkát.

Napi 8 és fél órát dolgozok reggel 9-től este 6-ig.

Ülő munka, állandóan az órát nézem. Nem arról van szó, hogy unatkozom, mert elég sok ügyfelem szokott lenni, csak egyszerűen szabadulni akarok.

Úgy érzem elmegy a napom.

Hogyan lehet fegyorsítani az órát, hogy hamarabb elmennyen a munkában töltött idő?



2023. szept. 21. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

A munkáddal foglalkozz, ne az órát nézd, söt egyáltalán ne tudd megnézni.

Ha elfoglalod magad a munkával, rendesen belemerülsz, akkor csak úgy röpül az idö

2023. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Amúgy tényleg így van, de az a probléma, hogy én ezzel valamiért csak a fizikai munkával vagyok.

2023. szept. 21. 16:23
 3/6 A kérdező kommentje:
*így
2023. szept. 21. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kibírni, nem kell szeretni. Nem kell olyan lenni, ahol nem jó. Meg kell találni azt, amit igazán szeretsz és váltani. Vagy az élet elmegy melletted.
2023. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van akinek sok az üllő munka és van akinek pedig sok az álló munka vagy éppen a fizikai.

Meg kell találni a számodra megfelelő munkát amit valamilyen formában szeretsz.


Volt amikor sokat ültem, nem volt a legjobb egy idő után de utána tudtam ide-oda menni.

Most ide-oda megyek, rohangálok sajnos ez nagyon is fárasztó, ezért sokkal kevesebbet tudok ide-oda menni.

2023. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, meg kell keresni, azt ami ideális. Nem érdemes vesztegetni az időt máshol.
2023. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!