Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg én voltam a bunkó?

Tényleg én voltam a bunkó?

Figyelt kérdés

Az egyik kolléga családtagjai igazoltan kovidosak. Tegnap már ő is köhögve,tüsszögve jött be,hangja se igen volt. Nem szóltam neki semmit, átmentem egy éppen üres irodába dolgozni. Mikor visszamentem összepakolni nekem támadt, hogy milyen viselkedés ez, hogy így kerülöm őt,mint egy leprást. Megmondtam neki, hogy nekem nincs jogom szólni, hogy betegen jár be, viszont nem szeretném elkapni tőle, nem tehetem meg, hogy beteg legyek. Egyébként nagyon közel ül hozzám, ablakot pedig nem szeret nyitni, a betegség garantált, tavaly úgy megfertőzött, hogy 2 hétig itthon lehettem nagyon betegen.

Ők egyébként nem tudják (nincs közük hozzá) ,hogy meddőségi vizsgálatok zajlanak, épp egy vizsgálatra várok, nem kevés pénzem van benne, ha most nem tudják megcsinálni, mert lebetegedek, újabb több tízezer Ft-ot fizethetek.


Tényleg én vagyok a szemét,csak mert átmentem egy másik irodába,ezzel senkit sem hátráltatva?


2023. szept. 26. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem te voltál a bunkó.
2023. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem voltál bunkó. Szerintem ez teljesen jó megoldás, hogy aki beteg, azt kerülöd, ha lehet. És jó, hogy volt másik iroda, ahol tudsz dolgozni. Teljesen mindegy hogy covid vagy bármi más, senki sem szeret elkapni betegségeket.
2023. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell semmilyen ürügynek lennie, ha nem akarsz egy beteg emberrel egy légtérben dolgozni. Ha megindokoltad neki hogy mi a baj, akkor téma lezárva. Ezt vagy elfogadja, vagy majd idővel megemészti, ettől többet neked sem kell a témával foglalkozni, ha magadban keresed a hibát.
2023. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

tök mind1 milyen vizsgaatra varsz....a kollegad nagyon bunko.

Mit keres bennt? a fonokod maganal van??? haza kellett volna kuldenie egybol...lebetegiti az egesz irodat akkor mi van.

2023. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen emberek miatt vezetném be újra a botutést. Nem csak felelőtlen, de rettentő szemét kell legyen ahhoz, hogy tudatosan végigfertőzzön másokat. Remélem te jól leszel.
2023. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Ott is "jó" főnökség lehet...
2023. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok. Aggódtam, hogy most én vagyok érzékenyebb, mert eléggé megvisel, hogy nem sikerül a baba. Egy ideje keresek új munkahelyet, mert ahogy az utolsó válaszoló rátapintott, nagyon "jó" a főnökség. Folyamatosan feszültséget keltenek valami miatt, és még sorolhatnám.
2023. szept. 26. 13:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Megértem az indokaidat. Szerintem se voltak bunkó.
2023. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Se voltál **


Elírtam, utolsó voltam.

2023. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!