Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg bunkó voltam?

Tényleg bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, akivel jóban voltunk, sokat beszélgettünk, és ő ezt többnek gondolta. bepróbálkozott nálam, de én nem voltam vevő rá. Nem is jön be, meg munkatárssal egyébként se kezdenék. Ő ezt sértésnek vette, és olyanokat vágott e fejemhez, hogy bezzeg mikor ki kellett állni mellettem, akkor jó volt, meg hogy valahogy meghálálhatnám, hogy mindenki mellém állt akkor és amit tettek. Ez nagyon rosszul esett, mert én nem gondoltam, hogy ezért teszi. Volt ugyanis egy pár hónapja, hogy két kollégám elkezdett piszkálni, mindenkinek kibeszéltek, hazudoztak, a főnöknél is bepróbálkoztak. Amikor ez kiderült, mindenki ellenük fordult, és mellém álltak, és azon voltak, hogy elküldjék őket innen. És ez a kollégám is ellenük kampányolt, de én azt hittem ezt önzetlenül, jószándékból teszi, mert tényleg úgy gondolja, hogy nekem volt igazam. Na erre gondolt, mikor mondta azokat a csúnya dolgokat. Jogosan esett rosszul? Nem akartam hitegetni, én azt hittem barátságból teszi amit tesz. Vagy igaza volt, és elvárható lett volna egy kis viszonzás, ha már kiállt mellettem?
2020. dec. 11. 06:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

A legtöbb srac vár vmit viszonzasul barmiert.

De csak olyanokert is ha randin meghiv egy üditöre.

El vannak tevedve.

Mindig azt hiszik a nök megvehetök szolgaltatasokkal vagy barmivel.

2020. dec. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1: A kérdező nem írta, ki milyen nemű a történetben.

Kérdező ne érezd szarul magad, nem kötelességed emiatt elmenned vele. Egyébként lehet, hogy akaratlanul is, de küldtél jeleket, hogy bejön, legalábbis a kollégának ez jött le a gesztusaidból. sose lehet tudni, mire gondol a másik egy mosolyból, vagy ha megérinted a vállát, karját pl.

Mindenesetre nagyon rosszul fogja fel a dolgokat a kolléga.

2020. dec. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, ő a férfi
2020. dec. 11. 08:36
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
2#írnia sem kellett hogy ki milyen nemü:D
2020. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

#1


"Mindig azt hiszik a nök megvehetök szolgaltatasokkal vagy barmivel."


Nem hisszük, hanem tapasztalatból tudjuk :)

Mindenkinek megvan az ára, a kérdés csak az, mennyi az annyi.


Kérdező, szerintem nem voltál bunkó, de kérlek legközelebb ne légy ennyire naiv -> "én azt hittem barátságból teszi amit tesz".

2020. dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem voltál bunkó, kollégád egy idióta. Sajnálom, hogy ilyen környezetben kell dolgoznod.
2020. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én szégyellem magam a csávó helyében... :D De azért ne általánosítsunk, hála az égnek nem mindenki ilyen, ahogy a nők közül "sem vehető" meg mindegyik, de van köztük olyan, igen. #1 - aranyos, hogy már a szolgáltatásokra asszociálsz, de ne degradáld magatokat ennyire, nem gondoljuk, hogy minden nő qrva :D

Kérdező, a helyedben nem csak rosszul esett volna, de minimum fellázadva elküldöm a csába.

2020. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7# ez nem a nök degradàlàsa volt.

Nem a nö tehet arol ha vannak akik meg akarjàk venni.

2020. dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 - Arról nem. De arról igen, ha megvehető :D Lesír rólad amúgy a férfigyűlölet, és azt se veszed észre, amikor a magatokat savazod. Sokkal szerényebben kéne általánosítani...
2020. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt jol benézted. Birom mikor más erölteti ràm a sajàt elöitéleteit.ezek a te gondolataid. Nem vagyok ffi gyülölö csak tudok szelektàlni.
2020. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!