Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehet a főnökség valódi célja?

Mi lehet a főnökség valódi célja?

Figyelt kérdés
2 év után félrehívott a fonököm egy meetingre. Felvazolta,hogy mit nem csinalok jol. Hirtelen a ket ev utan valami nem jo? Eddig ez nem volt gond? Es nem irdatlan nagy baromsagokrol beszelunk. Az elmult 2 evben egy visszajelzest nem kaptam. Most hirtelen osszedolt a vilag. Holnap folyt. kov. De ezt nem hagyom szo nelkul. Szallitmanyozasi cegnel dolgozok es en intezem az admnisztraciot. Elofordult,hogy a KG alapjan kiszamolt szallitasi ktg hatareset volt es a kisebbik kategoriaba soroltam bele. Ez evekig nem volt gond. Most hirtelen az lett. Persze az elozetes 2 ev alatt egyszer nem ultunk le,hogy te figyelj ide Laci,ezeket maskepp csinald. Na mindegy, ha van valakinek otlete,ne tartsa magaba.
2023. szept. 28. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha már adminisztrációs területen dolgozol, tanuld meg légy szíves, hogy a vessző után szóközt rakunk. Ez így 2023-ban legyen már alap,..khm.
2023. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Talán jött egy csókos, akinek gyorsan hely kell...
2023. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha úgy dolgozol, olyan felszinesen, ahogy írsz (nem helyesen, nem tudsz szóközöket használni), akkor érthető, ha elege lett belőled.
2023. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Telon katasztrofalisan gepelek,ezt nem is tagadom.
2023. szept. 28. 14:58
 5/12 A kérdező kommentje:
a nagy szafalade ujjaimmal ez nem is csoda. xd
2023. szept. 28. 14:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kérdező, nálatok leépítés lesz. Szerintem kinéztek, hogy majd megválnak tőled.

"nagy szafaládé ujjammal"... Na ezen behaltam! 😂😃

2023. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igazan orulok,hogy mosolyt hoztam a napodba :)

..ma lesz a masodik koros elbeszelgetes. Terv felallitas, hogy vegezzem jobban a munkam. Kivancsi vagyok.

2023. szept. 29. 08:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Tehá mt fejlesztési tervre raktak. Sok jót nem jósolok neked tesó... jobb ha új hely után nézel. Én meg se szoktam ezeket várni, lelécelek mielőtt kirugnának. "Túl magas" a fizetésed, kell valakinek a helyed, átszervezés lesz és nem bíznak benned... kb ezek a lehetséges forgatókönyvek és mindegyiknek felmondás a vége.
2023. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tehát
2023. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az elbeszelgetes. dec vegeig heti 1x kell jarnom minden heten egyszer egy feloras elbeszelgetesre. Allitolag ez nekem jo lesz. hja,biztos :/ mintha nem lenne jobb dolgom. elmondasuk alapjan azert 2 ev utan,mert a fonokom nem akart midnen egyes aprosagal "piszkalni" (mar itt nyilvanvalo volt szamomra,h alkalatlan a pozijara). Mindettol fuggetlenul azert en nezelodok mar a piacon,hogy hova lehetne dobbantani. De inkabb en akarok lelepni mint hogy elkuldjenek.
2023. okt. 3. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!