Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha a kolléganőm...

Mit tegyek, ha a kolléganőm beleköt mindenbe?

Figyelt kérdés
Még új vagyok a helyen, de egész ügyesen csinálom a dolgom minden más kolléganőm szerint. Ő pedig mindenbe beleköt, bármit csinálok, tuti hogy kiigazít, vagy tesz hozzá valamit, persze ő "nem szurkálódni akar". Gondolom, nem kedvel és így jön ez ki. Csak így nagyon rossz amikor vele kell lennem. Hogyan toleráljam ezt? Vagy mit lehet tenni? Úgy hogy ne legyen belőle még nagyobb ellenszenv.

2023. szept. 29. 14:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőknél ez sosem lehet tudni, lehet frusztrált, és rajtad vezeti le, mert új vagy, lehet, ogy vékonyabb/szebb vagy nála, és ez fáj neki stb.


Az én túlsúlyos mérnök munkatársnőm is nüansznyi dolgokba köt bele, és egyfolytában mindenkit kritizál. Legjobban szép fiatalabb nőket utálja.

Nyilvánvalóan frusztrált, és így vezeti le.

Engem tuti nem rúgnak ki, ezért néha "vissza szokta vágni", kijavítom az angolját vagy helyesírását, de általában egyszerűen nem foglalkozom vele, és megkérdezem a főnöket inkább.

2023. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!