Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkahelyi kollégák...

Egy munkahelyi kollégák közötti párkapcsolatot titokban lehet tartani vagy szinte majdnem mindig kitudódik?

Figyelt kérdés
2023. szept. 30. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Kitudódik.
2023. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hááááát...

Akkor nem tudódik ki, ha nem viselkedtek úgy a munkahelyen, hogy az kiderüljön.

És tegyük hozzá, a munkahelyi pletykák még azokat is összeboronálják, akik között tényleg nincs semmi, esetleg csak munkatársilag kedvelik egymást. Én is utólag tudtam meg, hogy másfél évig jártam az egyik kolleginával. :D

2023. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor, ha ügyesek vagytok és nem adtok erre utaló jeleket.


De egyébként előbb-utóbb úgyis lebuktok. Örökké nem lehet titkolózni.

2023. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ó,ezek mindig kiderültek! Nekem ugyan nem volt benne részem,de a kapcsolatot/viszonyt folytató kollégák valahogy mindig lebuktak.
2023. okt. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 kapcsolatom volt munkahelyről és egyik sem tudódott ki.

Annyi, hogy volt olyan kolléganőm aki tudott rólunk, mert vele mind a ketten jó viszonyt ápoltunk.

Szerintem ez rajtatok áll, van akikről lejön a kémia munkahelyen, meg gyanússá válik, hogy sokszor egyszerre értek melóba vagy együtt indultok el haza.

Budapesten mondjuk más, én mindig azt mondtam, hogy a Keletibe találkoztunk kollégámmal és azért értünk mindig együtt be.

2023. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Budapesten mondjuk más" - miért, Budapesten kívül teleporttal közlekednek az emberek, egymástól távol eső pontokról? 🤣

Egyébként hónapokig is lehet ilyet titkolni de akkor is lesz, aki észreveszi, 1-1 apró jelből, bármiből. Ha szerencsétek van akkor nem is a pletykások, hanem egyszerűen egy jó megfigyelő, aki végig magában tartja a titkot.

2023. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6, én is egy ilyen csendes megfigyelő vagyok. Nem tudják, hogy tudom, én sem mondtam el senkinek,mert nem az én dolgom.
2023. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!