Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titokban össze járunk a...

Titokban össze járunk a kolléganőmmel, lehet ebből egy normális kapcsolatot teremteni?

Figyelt kérdés

7-dik éves a párkapcsolata elég zűrzavaros, folyamatosan veszekednek ennek ellenére elmondása alapján szeretik egymást, de már elmúlt az a fellángolás ami köztük volt. A kolléganőm 7 éven keresztül várta, hogy megkérje a kezét és végre feleség legyen, és gyerekeik szülessenek.


A férfi, rendszerint veszekedések alkalmával azzal fenyegeti, hogy kiteszi a házból, ami szerintem patkány dolog.


------


Csókon és taperoláson kívül nem volt még semmi, de már nem bírunk egymással, elmondása szerint ezt még át kell gondolnia, mert nagy bajban vagyunk főleg ő...



2023. febr. 24. 05:22
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Gondolja át, hogy kivel szeretne lenni.

A munkahelyi kapcsolatoknak az lehet a hátránya, hogy ha végeszakad, akkor kínosan "kerülgethetitek egymást".

2023. febr. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Alapszabály volt mindig is nálam, hogy amelyik nőnek a szeretője voltam, sosem lesz több! Üríteni jó valameddig, aztán kész!

Szerinted, ha a pasiját megcsalja, téged nem fog...? Az sem kizárt, hogy nem te vagy neki az első... Gondolkodj már!

Ez az a fajta labanc, amelyik félrekúr, ahelyett, hogy szakítana!

Nyilván, mert pénzes a csávója vagy van közös kéró stb... Akit meg azért csak nem akar elhagyni...

2023. febr. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Én nem akarnék komolyabbat.Bizony abban is van igazság,amit az előttem lévő két válaszoló ír.Volt munkahelyen szexbarátnőm,de nem akartunk többet egymástól,és jó volt így.Mondjuk neki nem is volt állandó barátja.
2023. febr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
2es, és jó ilyen állat módon élni? Sekélyes életed lehet. Te szegény.
2023. febr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
88%

Nem gondolom azt, hogy valaki félre megy egy kapcsolatban az automatikusan félre megy mással is.

Nőknél ez általában hiány tünet, előbb utóbb úgyis szakítás lesz ott.

2023. febr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Igaz, én nyitott kapcsolatban voltam, amikor összejártam a kollégámmal, akivel végül össze is jöttem 1 évre rá... Háát... Soha többet. Majdnem elvesztettem a munkahelyemet, olyan féreg módon viselkedett, plusz próbált bemocskolni, hogy önmagát fényezze. Nem bírt a sértettsége miatt velem együtt dolgozni.


Maga a kapcsolat sem volt túl jó, mert egész nap konkrétan együtt voltunk, és egy idő után ez rohadtul zavaró tud lenni. Konkrétan nem volt mozgásterem, munka után állandóan hallgathattam, hogy kikkel mit beszélt, milyen pletykák vannak, amikor meg a saját dolgaimmal akartam foglalkozni ez helyett, akkor meg ment a hiszti, hogy nem is érdekel engem, hogy Ő vele mi történt a munkában.



Egyébként van több munkatársam is, akik szintúgy kollégákkal jöttek össze, de ha mosolyszünet van köztük, arról mindenki értesül, és nyilván a munkájukra is kihatással van. Na meg keringenek ilyenkor a pletykák. Sztem ez nem egy szerencsés felállás. Voltak nagy drámák ebből.


9 kapcsolatról tudok aktuálisan a munkahelyemről, ebből két pár házasodott össze (de mind a kettő pár különböző területen van), akik meg egy helyen dolgoznak, azoknál sokszor van marakodás. Az utóbbi évekből 4 kapcsolat is volt (a miénkkel együtt), ami nem tartott ki pár hónapnál többet: én részleget váltottam, volt 2 személy aki meg nem csak munkahelyet, hanem várost is váltott. Régebbről meg vannak cifrább események (kitúrás, kirúgás, megcsalás stb...).



Őszintén? Kell ez a kockázat Neked? Bevallom, elején izgalmas/izgató volt ez a titokban kavarás dolog, kicsit visszaugrani a tinikorszakba, de ez is elmúlik egyszer.

2023. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha te el akarod venni feleségül, vagy el tudod képzelni, hogy elveszed, akkor folytassa veled, ha a fentiek nem igazak rád, akkor ne csinálj semmit.
2023. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
HA szerelmesek vagytok egymásba, akkor szakítson és vállaljátok fel egymást nyíltan!
2023. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

"A kolléganőm 7 éven keresztül várta, hogy megkérje a kezét és végre feleség legyen, és gyerekeik szülessenek."


Na pont nem az a típusú férfi a párja akit hu de sajnálni kellene. Még meg is érdemelné, azt minimum hogy otthagyja, majdnem a megcsalást is. AZ ilyen nem pár, aki parkolópályára teszi. Kérdés te komolyan vennéd e őt.

2023. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
35%
Zárja le aztán legyetek együtt.
2023. febr. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!