Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon érdemes titokban tartani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érdemes titokban tartani egy párkapcsolatot a saját osztályunk előtt?

Figyelt kérdés
Egymásba szerettünk egy lánnyal, már járunk. Mielőtt kialakult ez az egész már akkor is folyamatosan piszkáltak minket,leginkább engem.

2023. jan. 15. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint az osztálytársak már régen észrevették a kölcsönös vonzalmat köztetek. Ekkor nincs értelme takargatni, tagadni, bujkálni. Ne nyaljátok-faljátok egymást az osztály előtt, de tartsatok ki egymás mellett.

Sokan nem ajánlják az ilyen kapcsolatot. Azzal érvelnek, hogy mi van akkor, ha szakítanak. Azt mondom, hogy szakítsanak, de maradjon meg az osztálytársi viszony, maradjanak egymással beszélgető formában úgy, mint a többiekkel.

2023. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én emiatt hagytam ki egy kapcsolatot.

Szerintem vállaljátok fel. De csak egy-egy szájrapuszi. Rohadt kellemetlen, ha az osztályban valaki neki állja falni a másikat

2023. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, egyáltalán hogy merül fel, hogy kéne? Mi benne a titok?
2023. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt lehet piszkálni, aki hagyja magát. Ha nem faljátok egymást, akkor az irigységen kívül semmi okuk nincs, hogy piszkáljanak.
2023. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel. Nem kell titkolni, de osztály előtt azért ne vigyétek túlzásba.
2023. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Te ismered az osztálytársaidat. A fiúk között is van rivalizálás ás a lányok között is. Azt nem írtad, hány évesek vagytok. Tini korban is lehetnek irigyeitek.
2023. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16 mindketten
2023. jan. 15. 15:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon érdemes, csak nektek lesz rossz, hogy nem tudtok normálisan időt tölteni együtt a suliban. Amúgy is minden csoda három napig tart, lehet, hogy eleinte majd lesznek megjegyzések vagy viccelődés a dologgal, de nem hiszem, hogy egy hétnél tovább bárkit is érdekelni fog a sztori.

Mármint ne érts félre, valid, hogy így érzel, tini korban az ember nyilván úgy érzi, hogy mindenki őt figyeli, meg hogy mindenki annyi mindent gondol róla, aztán közben amúgy mások is saját magukkal vannak elfoglalva.

Úgyhogy sok sikert, és vállaljátok fel! :)

2023. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Vállalni.
2023. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Hát ha ki tudjátok bírni...


Nem lehettek valami érzelmi fellegvárak ha ez opció. :/

2023. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!