Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van értelme visszamenni az...

Van értelme visszamenni az előző munkahelyemre?

Figyelt kérdés
diàkmunkásként dolgoztam egy étteremben, ám egy év elteltèvel, tavaly márciusba, a felmondás mellett döntöttem. Arra hivatkoztam, hogy suli és a röplabda mellett már sok, ami valójàban igaz is volt, most viszont egy új tanév kezdetével úgy érzem szívesen visszamennék oda. Mit gondoltok? Lehetsèges ez? Illetve jó döntés lenne?

2023. szept. 30. 15:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, próbáld meg újra
Ne, semmiképp ne menj vissza
Sajàt tapasztalatból mondom, hogy jó ötlet
Saját tapasztalatból mondom, hogy nem jó ötlet
Döntsd el el magad😖
19 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó viszonyban váltatok el, akkor próbáld meg.
2023. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól érezted magad ott miért ne? Vagy ha annyira nem volt jó, de legalább már ismered a dörgést, embereket, akkor is. Próbáld meg, ha náluk az a policy, hogy nem vesznek vissza valakit, aki már egyszer felmondott (vagy szimplán csak bosszúálló a főnök/tulaj), akkor max. nem vesznek fel. De az éttermek munkaerővel való ellátottságát elnézve vissza fognak venni ha nem voltál valami brutál béna kutyaütő. :) Ha meg valamiért rosszul alakul a helyzet, esetleg valaki piszkál ezzel, hogy visszamentél, akkor újra felmondasz, na bumm. :)
2023. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is adj neki egy esélyt, lehet már csak azért is örülnének Neked,mert nem kellene a nulláról kezdeni a betanításodat. :)
2023. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!