Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen jelek lehetnek, hogy...

Milyen jelek lehetnek, hogy el fognak bocsátani?

Figyelt kérdés
Kicsit fagyosabb mostanában körülöttem a légkör. Kezdek aggódni.

2023. okt. 2. 09:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
11%
Ugyanaz vagy, aki paranoiás és ez a legnagyobb félelme? A kezelőorvosod nem kerested még fel? Ha ennyire félsz, nincsenek jól beállítva a gyógyszereid, vagy nem a megfelelőt kapod.
2023. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
28%

Biztonsági őr csapódik melléd, miután hívatnak egy irodába.

Ezt így szokás manapság ebben a disznóólban!

2023. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem. Miért, volt ilyen kérdés mostanában?


2: nincs biztonsági őr.

2023. okt. 2. 09:47
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Meghirdetik a pozíciódat.
2023. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Meg is néztem. Egyelőre nem.
2023. okt. 2. 10:24
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés... igen,ha meghirdetik a pozidat, akkor az lehet árulkodó. Esetleg már nem adnak feladatokat, nem férsz hozzá belsős doksikhoz, programokhoz, rendszerekhez. Nem működik a belépőkártyád 😅Csináltál vagy mondtál esetleg valamit,ami miatt úgy érzed,ki fognak rúgni? Esetleg van, akivel ennyire rossz lenne a kapcsolatod?

Amikor engem elküldtek,nem volt különösebb jele, csak délelőtt szóltak, hogy holnaptól nem kell jönni. Már bőven nem voltam próbaidős, semmi olyan rosszat nem tettem, amiért azonnali hatállyal fel kellett volna menteni a meló alól, úgyhogy ez így nagyon nem volt rendben.

2023. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha hallasz belső fülest hogy leépítések lesznek, akkor kell elgondolkodni hogy mióta vagy ott, mennyire elégedettek veled és hogy mennyire bírja a fejedet a főnök. Persze így is lehetnek meglepetések.
2023. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden héten legalább egyszer leszidnak vagy kritizálnak valamiért.

Ha határozott idejű szerződéssel dolgozol, és a főnök egy vita vagy szidás végén megkérdi, hogy "Meddig is tart a szerződésed?".

Amúgy saját tapasztalatom szerint, ha egyszer akárcsak megpendítik az elküldésed eshetősegét, akkor ott már kezdheted ásni a munkaviszonyod sírját, egy éven belül ki leszel penderítve.

2023. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
eshetősegét=eshetőségét
2023. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak fagyos a légkör. Mást nem tapasztaltam.
2023. okt. 2. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!