Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetszem egy kollégámnak,...

Tetszem egy kollégámnak, hogyan adjam tudtára hogy ő nekem nem, hogy ebből ne legyen baj?

Figyelt kérdés
2023. okt. 6. 06:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Van barátom/barátnőm. Megismerkedtem valakivel. stb.
2023. okt. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezeket nem kérdezte hülyén jönne le
2023. okt. 6. 06:55
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem is kell, pl munka után, ha mész haza, mondhatod, hogy tök jó ez a nap, vártad már a végét, mert a barátoddal még elmentek ide/oda, és már mennyire vártad. Vagy bármikor, ha megkérdezik mi a helyzet vagy miért sietsz ennyire/miért vagy ilyen boldog ma, elsütheted ezt a mondatot:)
2023. okt. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Pl.: nem együtt mentek hazafele a közlekedési eszközön, így nem kell együtt beszélgetnetek. Csak munkatémával keresed fel. Ha kérdez valami magánjellegűt, akkor "Bocs, de mennem kell". Ha előjön a barátnő, barát, pár témával, akkor valóban elkezded mondani neki, hogy van barátod, stb.
2023. okt. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvánul meg, hogy tetszel neki? Mert ha semmiben akkor nem kell semmit tenned. Ha próbál beszélgetni de olyan szinten sem érdekel leszarod, ha elhív valahova visszautasítod. Nem is értem mi ebben olan rohadt nehéz.
2023. okt. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mondta is és szeretne többet. Közelít kedveskedik.
2023. okt. 6. 08:16
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést, de ha nekem egy munkatárs azt modja, szeret és kapcsolatot akar, ez az az eset, amikor simán, kérdezés nélkül közlöm vele, hogy én nem így állok a témához, és adott esetben megmondom, hogy van partnerem.
2023. okt. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Meg lehet neki kedvesen is mondani, hogy

-tetszik valaki vagy

-ne haragudj, de nem vonzódom hozzád, munkatársként tudok csak rád tekinteni (és barátként), remélem megérted, de ezen nem tudok változtatni.:)

2023. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, a jelenlétével.

Ha a közeledben van, rá se nézz, ha kérdez valamit, a lehető legtömörebben max 1-2 szóval válaszolj.

Értelmes ember ebből veszi a lapot, hogy nincs kölcsönös vonzalom.

2023. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem lehet úgy élni, hogy azért nem mondasz határozottan nemet, mert félsz hogy a másik mit fog gondolni, vagy megsértődik.

Ennek ellenére rengetegen élnek így. Miért nem változtattok?

2023. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!