Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárban a műszakvezető jogosan...

Gyárban a műszakvezető jogosan ilyen ingerült velem néha emiatt?

Figyelt kérdés
Műszak elején kapásból megkérdezem mindig mit csináljak, aztán ha végeztem az aktuális munkámmal odamegyek hozzá újra és újra megkérdezni hogy most akkor mi legyen. És néha olyan ingerülten válaszol, nevemet is belemondja a válaszába méginkább kihangsúlyozva ezzel hogy idegesítem, pedig szerintem ez a normális hogy megkérdezem a vezetőt mit csináljak, nem?
2023. okt. 7. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert így nem tudja áthárítani rád a felelősséget, esetleges probléma esetén. Hiszen ő mondta, hogy azt csináld.
2023. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem komplett a csávó.
2023. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Van akit zavar ha a másik hatékony. De az is lehet hogy a posztját félti.
2023. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Amatőr vagy??? Ha végeztél a feladattal JJJJJóóóóó llaassssaaannnnnnn csinálva, akkor BÁRMI kamu dolgot csinálj! Munkaidőben vagy!!!
2023. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Itt az oldalon alap, hogy aki az egybites biorobot felett áll, az hülye. De nem ismerjük a konkrét munkahelyet, és a munkaszervezést. Látni kellene hogyan mennek a dolgok. Lehet, hogy tényleg egy frusztrált idióta a főnököd, de lehet a másik véglet is, hogy te vagy annyira életképtelen, hogy akkor sem vennéd észre a munkát, ha átesnél rajta. Nem tudjuk.
2023. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt, hogy találd fel magad, főnököt ne zavard fszságokkal, ha munka kell akkor többi kollégát kérdezd.
2023. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A verzió: csávókánk idegbeteg


B verzió: te nem veszed észre mi a munkád

2023. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem meg pont azt mondták két helyen is, hogy miért nem megyek oda megmondani, hogy most végeztem és kérni új feladatot...
2023. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!