Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki mennyit dolgozik le egy...

Ki mennyit dolgozik le egy nap a munkaidejéből?

Figyelt kérdés
Mennyi az az idő, amit valóban munkával töltötök egy napon? Tehát pl van egy 8 órás napi munkaidő, abból pl lehet vki csak 6 órát dolgozik valójában, mert 2 órát kávézik/ebédel/beszélget/telefonozik/gyakorira járkál fel. Vagy csak 2 órát dolgozik ezek miatt pl. Őszintén. Én elég keveset dolgozom le, most is munkában vagyok pl. A többiek se dolgoznak többet. Beszélgetünk, mesélek nekik dolgokat meg véleményüket kérem ebben-abban, van, aki tiktokozik. Csomó mindenről szoktunk beszélgetni, emberekről, politikáról, főzésről, családi sztorikról, tudományról, dinókról, szuperképességekről, és a jövőben a növényekről is tervezek beszélni velük, mert ez az új kedvenc témám. Persze ha dolog van, mindenki odateszi magát, nincs elhanyagolva semmi. Szóval ti mennyit dolgoztok?

2023. okt. 9. 17:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. Gyakran megvan a 6-7, de gyakran csak 1-2.
2023. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Néha 10, néha 1, tök változó.
2023. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a 20 perces kajaszunetet leszámítva mindig vegigdolgoztam a napi 6-7-8-12 oramat (változó ).
2023. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
1 és 15 között minden elő szokott fordulni, így a sokéves átlag megvan.
2023. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Teljesítménybérben fizetnek, szóval a munkaidőm 100%-át munkával töltöm.
2023. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Kitana. ***** válasza:
43%
Többnyire végig szoktam, néha nyilván megállok beszélgetni egy pár pillanatra, vagy elmegyek mosdóba, eszem valamit, ezek nem számítanak szünetidőnek (mert nem konkrétan leülök kajálni, csak bekapok pát falatot), de összeadva szerintem nem olyan sok idő egy nap. A szünetet ledolgozzuk, szóval a cigivel pl nem a munkaidő megy.
2023. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

A munka jellegéből fakadóan vagy van munka vagy nincs. Ha van, akkor azonnal meg kell csinálni. A munkaidő teljes időtartama alatt készenlétben kell lenni. Home office nincs.

Általában a munkaidő 60-85%-át dolgozom le.

2023. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Itthonról dolgozom. Olyan az irodában sem volt, hogy kávészünet, megcsináltad a kávét, s elkortyolgattad, miközben dolgoztál.

Az ebédszünetet nem tudom értelmezni, akkor kilépek, s nem dolgozom.

Amúgy teljesen változó, bérszámfejtő vagyok, van, hogy rengeteg a munka, van, hogy kényelmesen elvégezhető. De mindig jöhet valami, szóval nincs olyan, hogy kész vagyok, lépek, mert tartani kell az irodai nyitvatartást, mert jöhet pl telefon.

2023. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
2 nap tuti 8,5h.-t, 2 nap 9h+ 1/4h.-t, de összesítve nme full leterhelve, hanem szakaszosan.
2023. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
8 óràból 4-5 óràt àtlagban. Nèha 6-7 óra. Ha valaki szabin van, vagy több a meló
2023. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!