Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha minden munkám...

Mit tegyek ha minden munkám elakad a csopveznél és "ráül"?

Figyelt kérdés

A felettes szervnek dolgozom, illetve az ö engedélye kell mindenhez, vagy ő ad utasítasokat, amiket hataridőre neki kell elvégeznem.


Mindenféle dokumentumot illetve munkámat ha leadoma csopveznek, amire kéne a felettes engedélye, vagy csak az aláírása lezárni lefűzni, nem küldi be azzal hogy még átnézi(pedig el is magyarázok mindent), és "ráül"es hetekig is all az asztalán en meg váronám vissza várnám az engedélyeket.

Az igazgato meg közölte hogy en nem kerulhetem ki őket, nem kuldhetek en semmit a felettesnek.


Ezek miatt már baj is volt hogy határidőkből csúsztam ki miattuk mert nem hagynak haladni sem, es persze hogy azt is rajtam verték le hogy én nem lettem kész mikozben előre szóltam hogy nem haladok tőlük, de még a felettes segítségèt is kértem, aki meg azt mondja, ezt oldjuk meg belsőleg, ő ebben nem avatkozik.

Most is hetek óta ott áll az asztalán amit leadram, es már rég be kellett volna kuldeni nekik!


Elegem van. Hogy oldjam meg?



#hátráltató csopvez #hátráltató igazgató
2023. okt. 11. 08:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindig úgy küldd el az anyagot, hogy rárakod a levélre a főnököt is. "Kedves Józsi, mellékelve a kért anyag, kérlek három napon belül küldd tovább a Bélának, köszi."
2023. okt. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem világos, hogyan megy a kommunikáció nálatok. Ha emaileznétek, akkor evidens, hogy átadom a feladatot a csoportvezetőnek, és az e-mailről másolatot kap a felettes.


Egyébként ha szóban megy csak a kommunikáció, akkor is elmondhatod mindig, hogy a részedről lezártad a munkát. Emiatt nem neked kell aggódnod, menjen a felettes a csoportvezetőhöz, ha siettetni kellene valamit.

2023. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem irhatok e mailt a felettesnek. Csak a csopvez.

Mindent amit kuldök a felettesnek a csopveznek kell leadnom.


Ha a felettes utasitast ad határidőket szab ki vagy bàrmi azt nem nekem hanem a csopveznek kuldi az meg engem szóban tájékoztat csak. (Pl a hataridőkről tévesen vagy megtévesztően) Kértem írásban ez miatt, de még az igazgato is felháboodott hogy nehogymár nekem írásba kelljen adni amit a csopvez mond nekem. Mit gondolok én.



Es jelenleg nem lezartam egy munmát hanem a felttes engedélyére várok hogy elintézhessem már végre! Csak egy yamvadt aláírásra de addig lóg itt nekem a feladat a levegőben elvégezetlenul a szemem elott mig nincs meg az engedélyem rá és amin ül a csopvez.

Ha nem lesz elvégezve amire engedelyt várok az fennakadasokat fog okozni esetleg havi zárásoknál amik szintém határidősek es akkorell majd kapkodni.

2023. okt. 11. 09:23
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi értelme: Te még másolatot sem küldhetsz a felettesnek e-mailből, sehogy sem léphetsz kapcsolatba vele, de fordítva igen, ő közvetlenül számonkérhet téged?

A felettes a csoportvezetőnek küld feladatokat és határidőket, aki azokat delegálja, de aztán nem vele beszél, hanem átnyúl a csoportvezető felett?


Akkor alapból csapágyas a szervezet.


De akárhogy is, továbbra is az a helyzet, hogy a munka rádeső részét letudtad.

2023. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem tudtam le a munka rámeső részét, mert a csopvez nem kuldi be a felettesnek. Es a feletres engedélyét vàrom, ahhoz pedig meg kell kapnia.


Igen a csopvez a közvetítő a felettes és köztem.

A felettes megkereshet engem ha van vmi gáz én őt nem. De alapvetoen nem keres engem hanem a csopvezzel egyeztet.

2023. okt. 11. 09:38
 6/19 A kérdező kommentje:

Szoval leadok egy feljegyzest jegyzokonyvet pl. A modositásokra a javaslatokat. Kèrelmet a hibaelharításokra vagy simán akarmire.


Ezekre kell nekem felettes engedély. Es akkor elvégzem a modositasokat vagy hibaelharitast vagy egy projektet munkát bármit.


Ehhez be kell kuldenia feljegyzest jegyzokonyvet táblázatokat a felettesnek a döntéshez.


A csopvez pedig ráül és kotlik rajta.


Ez miazt a munka nincs elvégezve.


De amikor zárások lesznek es felfordul minden majd na akkor meg kezdődik az orditozas.

2023. okt. 11. 09:40
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet változtatni a helyzeten, én felmondanék.
2023. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

"na akkor meg kezdődik az orditozas"

. És akkor mi van? Tényleg nem érted, hogy neked ebben semmi tennivalód nincs, a munka ezen fázisának feladatai elvégezted rendesen, itt ők a hibásak, de azt nem neked kell megoldanod?

2023. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem küldhetsz emailt, akkor szard le. Ha ők így, akkor te is így. Számonkéréskor meg megmutatod, hogy a te részed kész, aztán játszák le egymás között.
2023. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket olvasva mindig jobban becsülöm a munkahelyem.


Én azonnal felmondanék.


Mihez értesz?


Ha nem értesz semmihez, kezdj el levelezőn ami képzést.

2023. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!