Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha minden munkám...

Mit tegyek ha minden munkám elakad a csopveznél és "ráül"?

Figyelt kérdés

A felettes szervnek dolgozom, illetve az ö engedélye kell mindenhez, vagy ő ad utasítasokat, amiket hataridőre neki kell elvégeznem.


Mindenféle dokumentumot illetve munkámat ha leadoma csopveznek, amire kéne a felettes engedélye, vagy csak az aláírása lezárni lefűzni, nem küldi be azzal hogy még átnézi(pedig el is magyarázok mindent), és "ráül"es hetekig is all az asztalán en meg váronám vissza várnám az engedélyeket.

Az igazgato meg közölte hogy en nem kerulhetem ki őket, nem kuldhetek en semmit a felettesnek.


Ezek miatt már baj is volt hogy határidőkből csúsztam ki miattuk mert nem hagynak haladni sem, es persze hogy azt is rajtam verték le hogy én nem lettem kész mikozben előre szóltam hogy nem haladok tőlük, de még a felettes segítségèt is kértem, aki meg azt mondja, ezt oldjuk meg belsőleg, ő ebben nem avatkozik.

Most is hetek óta ott áll az asztalán amit leadram, es már rég be kellett volna kuldeni nekik!


Elegem van. Hogy oldjam meg?



#hátráltató csopvez #hátráltató igazgató
2023. okt. 11. 08:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ha kezdődik az orditozas abban az van hogy en leszek felelősségre vonva ahogy irtam is a határidőből való kicsúszást is amikor a felettestől is kertem pedig segítseget hogy nem tudok haladni tőlük!

Es ő azt mondta ezt oldjuk meg belsőleg.

2023. okt. 11. 11:00
 12/19 A kérdező kommentje:
10# pont hogy én értek hozzá a csopvez meg igi bele se látnak. Azert ül rajta mert azt se erti mihez kérek engedelyt. Át akarja nézni. De azzal se halad. Pedig el is magyaraztam.
2023. okt. 11. 11:01
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

10# vagyok, a hajadra kenheted, hogy te értesz hozzá, ha veled ordibálnak.

Ha értesz valamihez, akkor találsz új helyet.


Linkedin profilod van? A versenyszférában az megy talán most a legjobban.

2023. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Más helyeken meg mas problema lesz. Azt is irhatnám kifelé.

Jobb lenne?

Más helyen meg narxi a fonok kifur egy kollega alacsonyabb a fizu bejárós sz.r meg ezer masik problem.



Problemamegoldások mindenhova kellenek.

2023. okt. 11. 12:34
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"Problemamegoldások mindenhova kellenek"

Itt sajnos a problémamegoldás nem segít. A kisfőnököd sz*rik az egészre, mert biztonságban érzi magát, nem fogják kirúgni. Lehet, hogy a nagyfőnök haverja vagy túl régi bútordarab ahhoz, hogy elküldjék. A nagyfőnök sz*rik az egészre, csak kiosztja a feladatot és legyen meg, az nem érdekli, hogyan. Amíg az eredmény megvan, őt sem fogják b***ogatni.

Ilyen helyzetben megoldani nem lehet, hárítani viszont igen. Ahogy írod, eléggé körülményeskedő a munkahely, annyi (részben felesleges) papír van, mint égen a csillag, tehát még néhány nem fog kárt okozni. Ennek szellemében nyugodtan bevezetheted azt, hogy minden paksamétát kétpéldányos, keltezett átadás-átvételi nyilatkozattal adsz le a kisfőnöknek. Aláírja, mikor vette át átnézésre, egy példány marad nála, a másikat te lefénymásolod és lefűzöd, aztán ha problémázik a nagyfőnök, bemutatod neki a másolatot, hogy nem nálad áll az ügy, nem tudsz mit tenni. Az eredetit soha ne add ki a kezedből, mert azt nem tudod pótolni.

Ez nem fogja rendre utasítani a kisfőnököt, de te elhárítod a felelősséget. Mást nem tudsz tenni, amíg nem leszel te is hasonlóan lesz*rom kisfőnök vagy nem mész el máshová dolgozni.

2023. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyakran kapok főnöktől szóbeli utasítást határidőkről, stb, és jártam már pórul így.


Onnantól kezdve, minden szóbeli utasításról, akár telefonon vagy személyesen kaptam, AZONNAL az utasítás után, ahogy lehetett, egy emlékeztető emailt írtam neki, így meg volt írásban. Így védve volt a seggem.


Egyébként hosszabb távon tényleg nem lehet bírni egy ilyen munkahelyet. Én egy szép combos végkielégítéssel távoztam, miután ki akartak rúgni a főnököm hibája miatt, én meg egy munkaügyi ügyvédet fogadtam, aki nagyon jó tanácsokat adott.

2023. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Ez is tipikus hogy a főnökök hibáit mindig az alkalmazottakra húzzák.


A cél nekem az a nyomorult engedély. Hogy alá legyen má' írva a felettes részèről az a sz.r es haladjak már vele.


De szerintem lehet a feletteshez elmegyek es megvàrom a munkahelye elott mintha csak véletlen jartam volna arra és a hogy vagyozások keretében megkèrem arra hogy kérje be tőlünk hivatalisan a dokumentumaimat hogy azonnali hatállyal küldjük meg neki.

2023. okt. 11. 13:19
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi iskolás esetnek tűnik.
2023. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Állami intézmény. Központ.
2023. okt. 11. 13:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!