Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viselitek el amikor a...

Hogyan viselitek el amikor a főnökötök úgy beszél veletek mint a kutyával?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 15:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer beszélt úgy felettesem, ordítva, szitkozódva hogy azonnal elküldtem a k*anyjába és másnap már be se mentem.

Jött utána nyalizni, hogy nem úgy gondoltam ,meg ideges volt stb... a lófaxnak is van vége.


Most normális melóhelyem van, normális emberekkel, jó közösséggel.

2023. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nagyjából sehogy.

Engem könnyű felhúzni, ha ilyen van aznapra hazamegyek, ha nem tetszik neki rúgjon ki.

2023. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Saját édesapám volt a főnököm, állandóan megalázott, sértegetett.


Felmondtam.


Évekkel később úgy alakult, hogy a férjemmel volt közös cégünk, ő volt az ügyvezető. És ő is elkezdett sértegetni, megalázni. Ráadásul az ügyfelek és kollégák előtt. Majd ezután otthon is úgy viselkedett, mintha a munkahelyünkön lennénk és neki joga lenne mindenben csicskáztatni, parancsolni.

Persze, elváltam.


Majd fenyegetett, zsarolni próbált, mert nem tudta elviselni azt, hogy nem parancsolhat nekem.


Ezek mind beteg emberek. Nem fognak soha megváltozni. Ott kell őket hagyni!

2023. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
AZ emberi kommunikációhoz hozzá tartozik a leb*szás, az enyhe fokú megalázás/ megszégyenítés. Aki ezt nehezen visel, az el van kényeztetve. Arra esetleg nem gondoltál, hogy valami oka csak volt annak, hogy úgy beszél veled. Nyilván van, amikor az illető tényleg egy állat, mert ok nélkül megalázóan beszél. Én azokat nem értem, akik panaszkodnak, ha megalázzák őket, pedig van amikor jogos. Van amikor az egót le kell a sárgaföldig gyalázni, mert az ember ebből ért igazán. Velem számtalanszor csinálták, de hozzászoktam és elfogadom, hogy van, amikor szükséges. Én is beszélek megalázóan azzal, aki megérdemli. Nyilván nem kell túlzásba vinni, de abból, hogy a konfliktust nem írtad le részletesen, csak kiragadtál egy részletet, azt a következtetést vonom le, hogy téged nem érdekel az, miért beszélnek veled úgy, mint a kutyával, csak maga pusztán a tény. Ha leírtad volna a konfliktust, el tudtuk volna dönteni, hogy kinek van igaza. Így valószínűleg a főnöködnek. Edződj...
2023. okt. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#14


Hiába jelzem időbe, hogy szükségem van valamire egyszerűen letagadja hogy szóltam neki. Aztán le vagyok bszva mert anyag hiányába nem halad a munka.


Rendszeresen nem érti amit mondok neki, még az egyszerű dolgot sem, amikor mindenki más és exfőnökök értették, hogy mit akartam.


Ő a honvédségnél szocializálódott mert ott is vezető beosztása volt.


Vele sajnos nem tudok együttműködni.

2023. okt. 30. 09:31
 16/18 anonim ***** válasza:
#14-es vagyok. Na, így már más a helyzet. Ebben az esetben, ha tudod, hogy a hiba az ő készülékében van, azt fogadd el, hogy ő egy sérült ember. Ne vedd magadra,ha oltogat. Bár az kérdéses, lehet-e ilyen emberrel együtt dolgozni, vagy a a beosztottak is mentálisan sérültek lesznek-e.
2023. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 - pszichésen
2023. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Még fiatalabb koromban a wc-ben bőgtem, ha előfordult ilyen eset. Most már ritkább amúgy, mert viszonylag jó munkahelyen dolgozom, de a nagyfőnök néha eléggé ki tud borulni. Most már tudom úgy kezelni, hogy azért vagyok itt, hogy pénzt keressek, parasztok véleményére nem adunk.
2023. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!