Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 99% hogy Covidos vagyok,...

99% hogy Covidos vagyok, jeleztem a főnökömnek aki annyit mondott hogy holnapra gyógyuljak meg. Mit csináljak, normális ez?

Figyelt kérdés
Bemegyek, torkom fáj megvagyok fázva közérzetem is szar, ügyfeleket is fertőzöm. 2 kollégám is covidos, ebből gondolom hogy én is elkaptam.
2023. okt. 29. 21:33
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Pihentem egesz nap, nem volt kedvem elmenni boltba. Holnap ugyis kell mennem melo elott
2023. okt. 29. 22:07
 12/27 anonim ***** válasza:
62%
Hátra vinni, leköhögni.
2023. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
71%
Ha holnap bemész dolgozni, meg is érdemled a sorsodat.
2023. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%
Mert aztán az esetleges pozitív teszttel sokra megy a kérdező. 🤣🤣🤣 A kutyát sem érdekli már a covid, így 3 évvel később. A lényeg itt amúgy sem az, hogy covidos, vagy másik 600ezer vírus közül nyelt be valamit...
2023. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen mindegy, hogy kovidos vagy-e, ha rosszul érzed magad, menj el orvoshoz, ha úgy érzed, hogy tudsz dolgozni, akkor menj be.
2023. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%
Ha beteg vagy írasd ki magad táppézre.
2023. okt. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%

Oke, hogy mar nem halalos meg sulyos lefolyasu, de nekem 40 fokos lazam volt, a ferjem meg negy napig nem tudott labra allni.

Primitiv allat a fonok, nem zavarja, hogy majd az egesz munkahely beteg lesz es be is zarhattok.

2023. okt. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%

Finoman szóval leszarja, mindegy csak meglegyen az embere!

Ő se gondolja komolyan, csak gondolom ideges, neked viszont az egészséged és az életed múlhat rajta! Inkább te szard le őt, az egészségnél és az életednél nincs fontosabb. Tedd meg a szükséges intézkedéseket hogy "mihamarabb" meggyógyuljál! Az ilyen tetű főnökért, munkahelyért pedig nem kár! Az ilyeneknek maradjanak ember nélkül, kopjon fel az álluk!

2023. okt. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
51%

"Mert aztán az esetleges pozitív teszttel sokra megy a kérdező. 🤣🤣🤣 A kutyát sem érdekli már a covid, így 3 évvel később. A lényeg itt amúgy sem az, hogy covidos, vagy másik 600ezer vírus közül nyelt be valamit..."


Nem számít mikor csengett le, BETEG!!!

Ha infarktus gyanúja lenne, akkor is ezt mondanád?

A betegséggel sehogy se jó játszani, mert a tested így jelez hogy valami nem oké, lassítani kell!

2023. okt. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
51%

Gondolj bele, ha meghalsz, egy ilyen tetű főnök nem fog sírni utánad!

Neki az az érdeke hogy bemenjél, neked pedig az hogy túléld és meggyógyulj!

Ennyi!

2023. okt. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!