Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit adnátok búcsú ajándéknak...

Mit adnátok búcsú ajándéknak kollegáknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok évet húztam le a mostani munkahelyemen (vendéglátás) ,szeretném a kollegáimat meglepni valami aprósággal, sokan vannak és szinte mindenkivel jó kapcsolatom volt. Süti/kávé kizárva, mivel ezekkel foglalkozunk :)



2023. okt. 30. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek külön-külön szeretnél valamit adni?

Amúgy ez inkább fordítva szokás, ők vesznek közösen neked valami apróságot. Mármint persze ez sem törvényszerű, de én még olyanról nem hallottam hogy a kilépő kolléga vesz a többieknek ajándékot. Szerintem nem is jó ötlet, akármennyire is jóban voltatok.

2023. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Búcsúajándékot te kapsz tőlük.
2023. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Nyugdíjba menetelnél gondoltam, valamit csak mondanak a közvetlen kollégák az utólsó napon.

Csak annyi volt:

Tényleg, holnap már nem jössz?


Végül én hívtam meg őket egy sörözőbe + tatárbifsztekre.

Jópáran kértek egy "kis bemelegítő páleszt".

Aztán legurult jónéhány sör.


Vagy két-három óra múlva a számlát én fizettem.

2023. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked, mint távozónak, nem kell adnod semmit.


Harmadik, igazán gáláns voltál, nagyon sajnálom.

2023. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Semmit. Örülök, hogy megszabadultam tőlük. Jó volt a kapcsolat, viszont ettől függetlenül a többségük egy energiavámpír.
2023. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha képes vagy rá, írj nekik pár személyes sort, azzal a kikötéssel, hogy csak akkor nyithatják ki, ha már távoztál.

Én egyik munkahelyemen ezt csináltam, mondjuk eleve az öltözőszekrényeikbe raktam, szóval bővel azután vették észre, hogy már nem voltam ott.

2023. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!