Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek felhívhatom a...

Szerintetek felhívhatom a kolléganőmet filmezni úgy hogy barátja van?

Figyelt kérdés
Összebarátkoztam egy kolléganőmmel, tényleg nem érzek többet iránta, vonzalom részemről nincsen nagyon sokat nevetünk, nagyon sokat beszélünk. Igaz hogy nagyon csinos meg szép de jóval fiatalabb nálam, de nagyon gyereknek érzem még, viszont van egy barátja úgy megnéznék vele pár filmet, ami van nekem. Ő is nagyon szereti a filmeket. Csak nehogy félre érthető legyen részéről, illetve a barátja részéről. Hogy lehet ezt szerintetek okosan megcsinálni?
2023. okt. 31. 14:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A párt hívd el ne csak a nőt.
2023. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hívj át több kollégát is, úgy nem gáz. Vagy ha vagytok olyan jóban akkor hívd el inkább moziba (tudom, tipikus randiprogram, de én speciel szívesebben néznék filmet moziban, nyilvános helyen olyannal akivel nem akarok közben semmit, mint hogy a lakására menjek fel)
2023. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Kérdezd meg a pasiját, hogy felhívhatod e a bnőjét "filmezni".

2023. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg menj te hozzájuk és nézzétek ott.
2023. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Felhívtam és mondtam hogy csak barátságból tényleg.... azt mondta hogy na jó de csak úgy jön.... Szóval siker
2023. okt. 31. 21:06
 16/17 anonim ***** válasza:
67%
Ja persze... 😂😂
2023. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
És miért fontos neked, hogy kettesben nézzetek filmet? Úgy értem miért zavarna ha a fiúja is jönne?
2023. nov. 1. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!