Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy fáj hogy ez a hátam...

Nagy fáj hogy ez a hátam mögött történt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A munkahelyen 8 órában dolgozok, két telephelyen. Az egyik helyen irattár takarítást kaptam, amiről állítólag le akarnak venni, mert nem tudom megcsinálni, ezt egy kolléga jelezte sőt már be is hívtak valakit irattárazni. Úgy érzem ez nagyon csúnya dolog volt, mert ezt a főnök a hátam mögött csinálta és hát éve vagyok ott, megvannak velem elégedve. Nagyon félek mi lesz

Azt mondta hétfőn megbeszéljük

Le vagyok százalékolva 70 %


2023. nov. 4. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha nincs semmi problémád, addig nem nyugszol, amíg nem csinálsz? Egy takarítónő "úgy érzi"? A munkahelyi szervezés a főnököd dolga, megmondják mit csinálj, megcsinálod és kész. S majd jöttök, hogy mekkor a munkahelyi stressz. Akkora, amekkorát csinálsz magadnak.
2023. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mivan?
2023. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat de nem vagyok nő
2023. nov. 4. 12:22
 4/10 A kérdező kommentje:
A hátam mögött szervezkedtek ês ez fàj
2023. nov. 4. 12:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha le akarnak venni onnan, valószínűleg nem csinálod megfelelően. Esetlegesen próbáld magad össze szedni, vagy viseld a következményeket ha hanyag munkát végeztél.
2023. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kirúgtak?

Csökkent a bevételed?


Csak ezek számítanak. A munkahelyre pénzt keresni járunk.

2023. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4 kit érdekel? Szava nincs ember vagy ott. Azt csinálod amit mondanak.
2023. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz az, hogy nem tudod megcsinálni, akkor miért baj, hogy levettek róla? Nekem két részből áll a munkám, az egyik rész az, hogy egy pultban kell ülni órákat. Figyelemzavarom van, hiperaktív vagyok, képtelen vagyok egy óránál tübbet ülni, minden bajom van, fészkelődök, és képtelen vagyok koncentrálni a munkámra, folyton hibáztam. Főnökkel megbeszéltük, beosztottak úgy, hogy csak rövid ideig kell a pultban ülnöm, aztán elmegyek, csinálok más munkát mondjuk egy óráig, és aztán egy újabb órát ülök a pultban, és így tovább. Így változatosak a napjaim, és ennyi ideig még oda tudok figyelni egy dologra.

Ha nem megy az irattár takarítása, akkor nem megy. Azt írtad, meg vannak veled elégedve, akkor nincs mitől félni, nyilván találnak majd neked másik feladatot, amit jobban el tudsz látni. Nincs ezzel semmi baj szerintem, és nem is a hátad mögött történt, hiszen hétfőn meg akarják veled beszélni.

2023. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azelőtt lépcdőházat mostam, azzal nem volt gond, és azért tették át nyolc óràba mert még voltak velem elégedve. Az a baj hogy odajött egy nyalista csöves a munkahelyre aki folyamatosan áskálódik, mert nem bír engem. Azóta vannak ilyen gondok mióta ő ott van
2023. nov. 4. 14:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem hozd fel a főnöknek holnap. Nyilván ne úgy, hogy "itt ez a nyalizós csövesbánat kavarja a szart", injkább úgy, hogy úgy érzed, korábban nem volt panasz a munkádra, érdekelne, mi változott, mert rosszul esik, hogy úgy tűnik, mintha nem lennének 100%-ban megelégedve a munkáddal, és nem esik jól, hogy veled nem kommunikálva hoznak döntéseket téged is érintő dolgokban.
2023. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!