Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi időbe telt új emberrel...

Mennyi időbe telt új emberrel baràtkozànàl hogy ràjöjjetek a furcsa húzàsai mögött mi rejtőzik?Ez hogy történt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra ha valakinek nem őszinték a dzàndekai,jàtszmàzik,érdek ember.
2022. dec. 17. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok évbe.

- valakit bejuttattam valahova ahol én is voltam (nélkülem nem sikerült volna és ez nagy baj lett volna számára), ezt úgy "köszönte meg", hogy a hátam mögött szemétkedett, fúrt engem

- valakinek segítettem sokmindenben jópár éven keresztül, cserébe anyagilag károsított meg, nem is egyszer


Ilyenek.

2022. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer összebarátkoztam valakivel, és nagyon hamar feltűnt, hogy állandóan hazudik. Ilyen kitalált dolgokat mondott mindig. Aztán amikor egyszer közölte, hogy halálos betegsége van, rádöbbentem, hogy basszus, lehet, hogy ez is kamu. És az már gáz, amikor ilyen esetben gondolkozni kell, hogy most is kamuzik-e vagy sem.
2022. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Vallásos majom munkatársam: egészen 1,5 évig fogdosta a mesekönyvét, majd egyszer csak belerúg a másikba...
2022. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jézusom.. hogy írsz már
2022. dec. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!