Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csoportos lebetegedés munkahel...

Csoportos lebetegedés munkahelyen, irodában?

Figyelt kérdés
Jártatok, úgy, hogy valamilyen járvány tört ki és csoportosan lettetek betegek a munkahelyen?

nov. 6. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
2020-ban volt valami ilyesmi világjárvány, azt hiszem COVID19 volt a neve. 🤔
nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1 és nálatok mindenki elkapta?
nov. 6. 16:38
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Háááát tekintve, hogy 2020 óta itthon vagyok, így nem:D

Deee amikor még az irodában voltunk, akkor igyekeztünk figyelni arra, hogy ne fertőzzük meg egymást, így ritkán alakult ki olyan, hogy körbefertőztük egymást. De azért volt rá példa, hogy egyértelműen az egymáshoz közel ülők dőltek ki.

nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3 ilyenkor mit kaptak el egymástól? Mérgesek voltak egymásra?
nov. 6. 17:28
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Volt. Covid. 18al létszámból 6an voltunk bent.
nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Milyen tüneteitek voltak? Egymástól kaptátok el?
nov. 6. 17:52
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

3as vagyok

Hát jellemzően felsőlégűti betegségeket. Most azt, hogy ezt milyen baktérium vagy vírus okozta, nyilván nem tudjuk, a kutyát sem érdekelte. A lényeg, hogy beteg. Taknyol, köhög, fáj a torka, akár lázas stb...


És hát alapvetően az a szemlélet volt a irodában, hogy "rosszul vagy? Akkor nyugodtan menj haza, annyira nem fontos a munka, hogy megdögölj érte"... aztán emberünk "jaj, nem, beveszek egy fájdalomcsillapítót és jól vagyok" meg "munka hősei" akartak lenni... na, ebből lett általában a csoportos fertőzés. És ilyenkor bizony volt neheztelés, hiszen meg lett kérve az illető, hogy menjen haza, neki is jobb lett volna, meg hát a többieknek is.

nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7 dettó nálunk mindenki bemászik bármilyen betegen
nov. 6. 18:30
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

7es vagyok

Amúgy azért nem értem, mert nem keresünk rosszul, szóval nem azon a párezer forinton fog múlni az élet, amit elbukik azzal, hogy otthon marad betegen.

A munka meg.. elmeg ynélküle is, ezért van a csapat. Már ha nem mindneki beteg éppen, ugyebár:D

Attól meg nem lesz a munka hőse, hogy hozza az aznapi szintet, aztán másnap döglik ki, cserébe egy héten bleül mindneki más is.

nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mintha én írtam volna
nov. 6. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!