Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csoportos lebetegedés munkahel...

Csoportos lebetegedés munkahelyen, irodában?

Figyelt kérdés
Jártatok, úgy, hogy valamilyen járvány tört ki és csoportosan lettetek betegek a munkahelyen?

2023. nov. 6. 16:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
Hiányoztál már, náthafétises kérdező.
2023. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Magyarországon már egy kis orrfolyással is pofátlanság bemenni az irodába és ez szerintem szuper. Nemrég költöztem Németországba, itt van aki hót lázasan is bejön, nem normálisak, aztán csodálkoznak, hogy átmegy mindenkin egy ilyen 2-3 hétig tartó betegség. Mondjuk nem tudom, mitől ilyen gyenge sok másik huszonéves immunrendszere, én egyáltalán nem betegedtem le, pedig az összes kolléganőm egymás után lett lázas, köhögős meg mandulagyulladásos. Lehet ennyit számít a sport + egészséges étkezés kombó, de szerintem tök nem normális dolog, hogy fiatalok 3 hétig full betegek.
2023. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12 Akkor Neked a a fiatal német kolléganőid sokszor eléggé betegen járnak be, illetve betegesek? És valahol meglepő, hogy valaki meglepődik, hogy elkapja a másiktól, és azt tudja hinni, hogy nem fertőző. Akkor ez torokgyulladás járvány?
2023. nov. 7. 09:59
 14/16 anonim ***** válasza:
42%
Az elmúlt egy hónap ilyen most nálunk. A csapatban a szülők kezdtek panaszkodni hogy a gyerekek hazavittek valami betegséget, azóta melóban terjed. Megfázásos ill. gyomorrontásos tünetek, van aki belázasodik. Aki rosszul van az otthon marad (táppénzen, szabin vagy home office-ban, attól függ).
2023. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14 akkor aki csak meg van fázva megy melózni?
2023. nov. 7. 14:29
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

#15

Szerintem elég egyértelmű voltam 😅😅 Aki rosszul van az otthon marad (táppénzen, szabin vagy home office-ban, attól függ).

2023. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!