Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek a műszakvezetővel?

Mit tegyek a műszakvezetővel?

Figyelt kérdés

2 csoportban dolgozunk, átkértem magam egy hétre a másik csoportba.


Az ottani műszakvezető kb. minden csajjal összejön, jóképű olasz csávó. Az egyik lány nekem is szimpatikus volt de tudom nincs nála esélyem, de jól kijöttünk. Egyik nap mikor mindenki ment haza láttam őket együtt menni a parkolóba, mivel a lány busszal jár és láttam mennyire fűzte a munkahelyen hetekig a csávó így egyértelmű volt együtt mennek.


Másnap megkérdeztem a lányt, hogy miért ment a csávóval haza, azt hittem busszal jár. Azt mondta nem vele ment haza ekkor hazudtam, hogy de láttam beszállsz a kocsiba. Ekkor már azt mondta, hogy ja mégis vele ment mert sietnie kellett haza.


Részemről ennyi volt a sztori, a tagadásával egyértelmű volt mi a szitu, nincs bennem se féltékenység se semmi csak elkönyveltem, hogy újabb lány dőlt be a főnöknek. Pár nappal később a csávó ellökte a kezemet mikor köszöntem neki. Később jött pár munkatárs és mondták, hogy minek követem a csávót a benzinkútra munka után. Fogalmam sem volt miről beszélnek, eszem ágában sincs követni bárkit is.


Kérdőre vontam a csávót minek hazudik és mondta, hogy a parkolóba lerendezhetjük meg minek követem. Akkor jutott eszembe, hogy együtt mentek a parkolóba DE később vehette fel a lányt a benzinkúton, hogy ne lássák mások. És én meg azt hazudtam, hogy láttam ahogy beszáll a kocsijába, pedig csak kamuztam mert nagyon éreztem, hogy összejöttek


Most minden áron kiakar majd rúgatni és terrorizálni fog ha átmegyek a másik csoportba vagy ő jön át. Néha szoktak cserélni az én műszakvezetőmmel. Verekedni hülyeség miatt nem akarok, részemről ez egy jelentéktelen dolog volt, de ő már mindenkinek elmondta, hogy milyen szar ember vagyok követem őt kocsival munka után.


Mit csináljak?



2023. nov. 7. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Keresel másik munkahelyet, és ott majd csak a magad dolgával törődsz.☝️🤨
2023. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért rugatna ki, ha nem ez volt az első.
2023. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondj fel, beszoptad. Legközelebb ne hazudj
2023. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Ne mondj fel! Rugjon csak ki, ha ki akar. Akkor legalabb kapsz végkielégítést
2023. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
#4 Talál okot a kirugasra. Elég, ha csak 1x elront valamit, vagy késik. Akkor nincs végkielégítés.
2023. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hazudtal azert hogy igazold a sajat teoriadat. Ertem en hogy szeretnel olyan lenni mint az a macso csavo, mert nyilvanvaloan nem vagy olyan, de ez akkoris k*rva gaz sztori. En a helyedben senkinek nem meselnem el, mert senki nem fog Teged aldozatnak tekinteni. Sokkal inkabb egy irigykedo mindenlebenkanal embernek.
2023. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Először a magánéletében kutakodsz a csajnak, kérdezősködsz tőle, aztán számon kéred, majd kiderül követted a benzinkútra (elvileg).

Én nem azon aggódnék, hogy kirugnak, hanem, hogy a csaj felnyom zaklatásért 😄

2023. nov. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7: Alapvetően, amit kérdezett tőle, az majdnem ugyanaz, mintha kerekperec azt szegezi neki, hogy "Te dugsz a művezetővel?".
2023. nov. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8,es még követte is, hogy megbizonyosodjon róla.

Kérdező, ebből már nem jösz ki jól.

2023. nov. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. Cumi. Mizu azóta?
2023. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!