Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kedves pályakezdő mérnökök!...

Kedves pályakezdő mérnökök! Hogyan találtok munkát Magyarországon nulla munkatapasztalattal?

Figyelt kérdés

nov. 14. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes egyetem alatt gyakornokoskodni, majd egy ideig ott maradni
nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mákom volt, hirdetésben kezdő mérnököket kerestek. Hárman megpályáztuk a csoportból, igaz, ez nem Pesten volt, hanem vidéki nagyvárosban. Egy évet voltam ott, utána már pályáztam pesti állásokra, és amikor sikerült, vissza is költöztem Bp-re.
nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor majd visszamegyek az időben és csinálok gyakorlatot is egyetem mellet.
nov. 14. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt olyan, hogy mérnök (pályakezdő srác) eljött hozzánk, technikusi munkára. Egy évet lehúzott, aztán pályázott multihoz mérnöki poziba, fel is vették és tipli (Bp.)

Ha végképp nem megy másképp, akkor bevállalhatsz egy év ilyet.

nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlati helyre visszamentem egy évre, hogy legyen tapasztalatom.
nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én úgy látom az 1 év tapasztalat ma már semit sem ér.
nov. 14. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Azert hacan pár full kezdő jelentkező, az az egy ev gyakornoki meló elég sok esetben arra az ember felé billenti a döntést. Ipari tapasztalat sokat ér. Persze az is fontos, hogy keresett mernoki szakon vegezz. Egy agrar, épìtő-epìtész, közlekedés, élelmiszer, környezet meg hasonló mérnököknek nehéz jól fizető melót találni.
nov. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!