Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Big4-hoz jelentkeztem gyakorno...

Big4-hoz jelentkeztem gyakornoknak egy hete. Azóta eltűnt a hirdetés. Mi történt?

Figyelt kérdés
December végi jelentkezési határidő volt megadva, szépen le is adtam a pályázatomat. A rendszer generált nekem egy pályázói profilt, ahol nyomon tudom követni a jelentkezés állapotát, most azt írja, hogy köszönik az érdeklődést, áttekintés alatt vannak a dokumentumok. A hirdetés a dec. végi kiírás ellenére azóta levették és 2024-es nevű gyakornoki programokat hirdettek meg. Ez most mit jelent? Nem fogják figyelembe venni a leadott jelentkezésemet, mert az 2023-ra szólt? Kellene jelentkeznem 2024-re is (csak ott már teljesen más pozíciók vannak)? Miért vették le? Vajon hozzám fognak még így szólni?

nov. 20. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Tobbszaz jeletkezobol felvettek párat, tobbieknek meg viszlát
nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én még időben jelentkeztem.
nov. 20. 14:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha levették, akkor már fix, hogy betöltötték? Nem ezek után fogják átnézni? Fogalmam sincs hogy működik ez a rendszer.
nov. 20. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Az álláskeresés szerencsejáték, főleg a karriered legelején, ahol egy pozira akad 50-200 (sajnálom) de teljesen ugyan olyan jelentkező.


Senkit sem érdekel, hogy "időben" jelentkeztél-e, ez nem egyetemi tárgyfelvétel, simán lehet, hogy az első 30 CV-t nézi csak át a hr, a későbbieket meg meg sem nyitja, nem olyan szenior SME-t keresnek akikből 15 van az országban.


Nem 1 vagy 3 állásra kell jelentkezni, hanem 50-70-re. Például a Deloitte-hoz akarsz menni gyakornoknak? Sok sikert, a fél Corvo, BGE, BME és ELTE is oda szeretne. Sok sikert. Ha nem jön össze, menj el valahova, ahova fölvesznek, ilyen tekintetben Bp áldott a sok-sok SSC-vel, dolgozol valamelyikben pár hónapot (senkit sem érdekel hogy 3 hónapig vagy 1 évig vagy gyakornok valahol, csak azt nézik, hogy gyakornok vagy). Szerzel tapasztaltot, mondjuk GL könyvelőként, lesz kis zsebpénzed, és majd tavasszal vagy nyáron fölvesznek a Big4-ba, ha neked épp arra áll.

nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy erre az egy pozícióra jelentkeztem, de attól még érdekelhet, hogy működnek a dolgok. Világos, köszi!
nov. 20. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!