Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gáz jelentkezni harmadj...

Nagyon gáz jelentkezni harmadjára is egy céghez ahol az első két jelentkezésmnél elutasítottak? Mind a három más pozíció amúgy.

Figyelt kérdés

nov. 20. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Attó is függhet, miért utasítottak el? Meg mikor? Már be sem hívtak? Vagy az utolsó körben?
nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Igen sajnos, mivel ez azt jelenti, hogy két helyen már nem láttak valami miatt szívesen a vállalatnál, a harmadik meg már egyenesen visszataszító lesz nekik, hogy "mit akar ez tőlünk?" ha az első kettő helyre nem feleltél meg, érted. Én is átéltem ezt, ilyen az élet.
nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából azért nem voltam nekik jó az első két pozinál, mert a valóságban teljesen más dolgokat kértek, mint ami a leírásban szerepelt.
nov. 20. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Mi lehet a legrosszabb? Legfeljebb ez sem jön össze. Én megpróbálnám, ha ennyire oda szeretnél bekerülni.
nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem gáz jelentkezni.

Kitartónak kell lenni élet számos területen, nem az állaskeresés.

Elkepzelhető, hogy úgy gondolják, ez az ember kitartó, hozzánk szeretne jönni, tegyünk vele egy próbát!

Az is lehet a körülmények összessége azt mutatja, erre a pozícióra, betöltendő állásra leszel a legalkalmasabb. Szóval szerintem kitartás, lehet, hogy sikerül!

nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

*"nem kivétel az állaskeresés sem"

5# voltam, javítottam 🤷🙂

nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem veszítesz semmit.
nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Próbálkozz tovább. Lehet nem pont a leginkább megfelelő pozira pályáztál, vagy más banális ok miatt nem kaptad meg. Ez azonban nem jelenti, hogy hátrányod van. Esetleg egy elutasító levél után írhatsz nekik, min kellene változtatnod, hogy a jövőben jobban szerepelj az interjún. Sokat kár ezen agyalni amúgy. A jelenlegi munkahelyemen most nyertem egy tök erős pozit és előtte vagy háromszor még short list-re se kerültem. Tovább előre ezerrel
dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!