Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azért kirughatnak valakit...

Azért kirughatnak valakit mert facebookon állnéven kommentelget? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Állnéven a cégünk alá írtam hogy egy szar, aztán rá írt az igazi profilomra az egyik feletebb lévő munkatársam hogy felismeri az írásomat, és kifog rugatni.

Eléggé parázok, nyilván tagadtam mindent, sőt bizonyítani se tudja szerintem az egészet, de félek.



nov. 21. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenért persze.
nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy állnéven írtam?
nov. 21. 16:38
 3/15 A kérdező kommentje:
Semmi információt nem mondtam magamról, csak leírtam, hogy borzalmasak a munkakörülmények
nov. 21. 16:38
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Ma már mindent ki lehet deríteni. Legalább a munkahelyeden a munkahelyi gépedről írtad meg a posztot? Mert akkor akár a szervereken is rajta lehet.

Hogy érted, hogy álnéven? Csattanó Maszlag néven, de az összes valódi adatoddal? Abból sem nem trüváj rájönni, hogy te voltál az.

nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
abból sem nagy trüváj, ezt akartam írni.
nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
az állnévért mindenképp jár a kirúgás
nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Miért vagy ott, ha szar a hely? Miért nem vállalod fel a véleményed, hogy csak sunyi módon álnéven mersz kommentelni? Ha szar a hely, miért félsz a komment következményeitől? Majd találsz jobbat.

Nem kell semmit bizonyítani, anélkül is tudni fogják. Most be vagy szarva és érzed, hogy szorul a hurok, látni fogják a viselkedésedből. Ha így felismertek az egyedi ismertetőjelek alapján, felesleges tagadni. Majd meghívnak egy jó kis elbeszélgetésre, addig is már most érdemes az álláshirdetéseket böngészni.

nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén sajnálom, hogy itt tartasz a
nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
*az életedben
nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mert talán nincs más munkahely. Elkezdtem az ereimet vagdosni és gyógyszerezni magam, köszönöm a jó kívánságokat.
nov. 21. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!